با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
باشگاه سحرخیزان

دانلود و خرید کتاب باشگاه سحرخیزان

صبحتان را با انگیزه شروع کرده و به زندگی خود نشاط ببخشید

۳٫۰ از ۱۵ نظر
۳٫۰ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب باشگاه سحرخیزان  نوشته  رابین شارما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب باشگاه سحرخیزان

کتابچه باشگاه سحرخیزان چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتابی به همین نام از رابین شارما است. شارما در این کتاب به شما می‌‌‌‌آموزد که اگر صبحتان را با انگیزه شروع کنید می‌توانید به زندگی خود نشاط ببخشید.

درباره کتاب باشگاه سحرخیزان

کتاب باشگاه سحرخیزان به قلم رابین شارما، مربی رهبری؛ یک اثر الهام‌‌بخشِ داستانی است. شارما از روایت تخیلی یک هنرمند، کارآفرین و یک سرمایه‌دارِ بزرگ استفاده می‌کند تا مزایای صبح زود بیدار شدن را بیان کند.

در سراسر تاریخ، بسیاری از متفکران بزرگ، هنرمندان و چهره‌های عمومی از عادت سحرخیزی به عنوان بخشی از راهشان برای رسیدن به موفقیت استفاده کرده‌اند. در دنیای آشفته و ارتباط محورِ امروز، استفاده‌ی کامل از ساعات قبل از طلوع خورشید ضروری است، این ساعات می‌تواند تأثیر زیادی بر روی روزتان بگذارد و منجر به موفقیت‌های طولانی مدت، خوشحالی و آرامش فراگیر شود.

شارما با استفاده از یک داستان فرضی، درمورد ایده‌های انگیزشی می‌نویسد. او ایده‌های اصلی‌اش را در دیالوگ‌هایی که اسپِلبیندِر و اِستون رایلی می‌گویند، بیان می‌کند. آنها هنرمند و کارآفرینی هستند که مظهر افرادی می‌باشند که با تمام توانایی بالقوه‌ی خود زندگی نمی‌کنند و به تدریج مفاهیمی را یاد می‌گیرند، مفاهیمی که شامل دلایلِ بسیارِ مفید بودن سحرخیزی می‌شوند.

بسیاری از متون داخل کتاب مبتنی بر مفاهیم علمی است، مانند این ایده که هر فرد، اراده‌ی محدودی دارد و آن اراده، در طول روز کاهش می‌یابد.

باشگاه سحرخیزان یک کتاب غیر تخیلی است که فواید زود بیدار شدن و نحوه ارتباط این عادت اساسی را با عملکرد بهینه و خوشحالی خلاصه کرده است. در این اثر، از سخنان معروف و نقل‌قول‌های افراد مشهور استفاده شده است.

خواندن کتاب باشگاه سحرخیزان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت را که وقت کافی برای خواندن کتاب کامل باشگاه سحرخیزان ندارند، به خواندن این کتابچه دعوت می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
fateme
۱۳۹۹/۰۱/۰۵

به عنوان خلاصه خوب بود ولی برای تاثیر بیشتر احساس میکنم بهتره کتاب اصلی رو بخونم که تو طاقچه پیداش نکردم.

bita
۱۳۹۹/۱۰/۰۵

اون چیزی که توی ذهنم بود و فکر میکردم نبود

مجتبی
۱۴۰۰/۰۱/۱۳

من چند ماه پیش نسخه چاپی نشر نون رو خوندم کتاب در قالب داستان مسائلو بیان می‌کنه برا من خیلی مفید بود از شهریور که خوندم هر روز ۵ صبح برنامه آمو شروع می کنم

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
اگر شما به عادت صبحگاهیِ منظمی متعهد باشید، می‌توانید به رویاهایتان برسید.
علی منتظری

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۲۳صفحه
نوع فایلEPUB