با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مربی تریلیون دلاری

دانلود و خرید کتاب مربی تریلیون دلاری

راهکارهای رهبری در سیلیکُون وَلی از بیل کمپبِل

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مربی تریلیون دلاری  نوشته  اریک اشمیت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب مربی تریلیون دلاری

کتابچه مربی تریلیون دلاری چکیده‌ای از ارزشمندترین مطالب کتاب مربی تریلیون دلاری نوشته اریک اشمیت، جاناتان روزنبرگ و آلن ایگل است که توسط هانیه چوپانی ترجمه شده است. 

درباره کتاب مربی تریلیون دلاری

کتابِ پرفروشِ «مربیِ تریلیون دلاری» اثرِ اریک اِشمیت، جاناتان رُوزِنبِرگ و آلِن ایگِل است و داستانِ زندگی قهرمانِ سیلیکُون وَلی، بیل کَمپبِل را شرح می‌دهد؛ قهرمانی که در سنین بالا از مربیگری فوتبال به مربیگری مدیران تغییر جهت داده و تاریخِ کارآفرینی را در کشورِ خود دگرگون کرد. این کتاب بر اساس اطلاعات شخصیِ نویسندگان از مهارت‌های خارق‌العاده بیل کَمپبِل و با مصاحبه‌های بیش از هشتاد تن از افرادی که او را می‌شناختند، نوشته شده است. این کتاب همچنین در آمازون به‌عنوان یک زندگینامه پرفروش در مورد متخصصین کسب‌وکار شناخته می‌شود. رتبه آن در مدیریت و رهبری کسب‌وکار، سه است.

یکی از وظایف مربیان افزایش خودآگاهی افراد است؛ اما برای این‌منظور، فردِ تعلیم‌گیرنده باید آنقدر تواضع داشته باشد تا دریابد که تا چه ‌حد جای پیشرفت دارد. همواره باید «افراد»، اولویتِ اصلیِ مدیر باشند. به‌این معنا که با کارمندان با احترام رفتار شود، اهداف فردی آن‌ها در نظر گرفته شود و با توجه به رفاه آن‌ها تصمیم‌گیری شود.

بیل کَمپبِل به اهمیتِ آموزشِ مدیران برای خدمت‌گزاری به تک تکِ اعضای تیمشان معتقد بود. به‌این معنی که نه‌تنها به آن‌ها کمک کنید یک مشکل کاری را حل کنند، بلکه در مورد تمام منابع، نظیر زمان خود سخاوتمند باشید و باید در کمک به شبکه تیم در راستای منافع شخصیشان بخشنده باشید.

بیشترِ موفقیت بیل کَمپبِل در مربیگری به شخصیتش بستگی داشت. بااین‌حال، این اصول قابل یادگیری هستند. نویسندگان توصیه می‌کنند که وقتی افراد به دلیل نداشتنِ احساسِ کاملاً طبیعی، در بکارگیری این اصول در کشمکش هستند، هیچ راه‌حلی ساده‌تر از تمرین کردن وجود ندارد.

بنیان‌گذاران سزاوارِ عشقِ خاصی هستند، زیرا آن‌ها افرادی هستند که به‌طور طبیعی بیشترین اشتیاق را نسبت به شرکت داشته و در نتیجه به‌طرز خستگی‌ناپذیری کار خواهند کرد تا هدف اصلی شرکت را تحقق بخشند.

خواندن کتابچه مربی تریلیون دلاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندید و وقت کافی برای خواند کتاب کامل مربی تریلیون دلاری را ندارید، خواندن کتابچه مربی تریلیون دلاری را به شما پیشنهاد می کنیم.

بخش‌هایی از کتابچه مربی تریلیون دلاری

- فقط کسی را که تعلیم‌پذیر است، آموزش دهید: آن‌ها باید راستگو و متواضع بوده و به سختکوشی و یادگیری چیزهای جدید، تمایل داشته باشند.

- آزادانه گوش دادن را تمرین کنید: با توجهِ کامل گوش دهید و به آنچه قرار است بعداً بگویید، فکر نکنید.

- بیان کردن حقایق و معایب افراد ممنوع است: صادق باشید و اگر ناچار هستید که منفی باشید، به صورت خصوصی این کار را انجام دهید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است