با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
صدمین اسمورف؛ داستان پنجم

دانلود و خرید کتاب صدمین اسمورف؛ داستان پنجم

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صدمین اسمورف؛ داستان پنجم  نوشته  ایوان دلپورت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صدمین اسمورف؛ داستان پنجم

کتاب صدمین اسمورف؛ داستان پنجم پیو کارتونیست بلژیکی به همراه ایوان دلپورت نوشته است و دانیال کرمانشاهیان این کتاب را ترجمه کرده. صدمین اسمورف یک کتاب کمیک است و ماجرای یکی از اسمورف‌ها را در جنگلی که زندگی می‌کنند، روایت می‌کند.

درباره کتاب صدمین اسمورف

اولین بار در ۲۳ اکتبر ۱۹۵۸ پیو کارتونیست بلژیکی وقتی با دوستانش در یک رستوران بود واژه نمک را اشتباه تلفظ کرد و کلمه اسمورف ساخته شد. او شخصیت‌هایی را طراحی کرد که همگی آبی‌رنگ هستند. اسمورف‌ها شلوارک سفید می‌پوشند و کفش‌های بزرگ دارند و دم گردی از شلوارشان بیرون زده است و کلاه سفید و بالاتنه لخت دارند. اسمورف‌ها در جنگل‌های انبوه زندگی می‌کنند. خانه‌هایشان قارچ‌ است و برای رفت و آمد سوار لک‌لک‌ها می‌شوند. این موجودات برای حرف زدن مدام از کلمه اسمورف در جملاتشان استفاده می‌کنند. کتاب صدمین اسمورف ماجرای یکی از این موجودات است. این داستان‌ها خیلی زود جای خودشان را در رسانه‌های تصویری پیدا کردند و سریال ها و انیمیشن‌های بسیاری از آن‌ها ساخته شد.

خواندن کتاب صدمین اسمورف را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صدمین اسمورف را به تمام علاقه‌مندان به کمیک و داستان‌های تصویری پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
لیدی باگ
۱۴۰۰/۰۴/۱۰

فیلمش رو بگو😂

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۰
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۰