با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هفت کلید طلایی؛ هفت راهبرد ثروتمندی و شادمانی

دانلود و خرید کتاب هفت کلید طلایی؛ هفت راهبرد ثروتمندی و شادمانی

ایده‌های عالی از بهترین فیلسوف کسب و کار امریکا

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هفت کلید طلایی؛ هفت راهبرد ثروتمندی و شادمانی  نوشته  جیم ران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب هفت کلید طلایی؛ هفت راهبرد ثروتمندی و شادمانی

۷ کلید طلایی؛ هفت راهبرد ثروتمندی و شادمانی، ایده‌هایی عالی از بهترین فیلسوف کسب‌وکار آمریکا جیم ران دارد. جیم ران به عنوان یکی از گرامی‌ترین سخنران‌های عصر حاضر، سالانه برای خیل کثیری از مخاطب‌ها سخنرانی می‌کند، از گروه‌های مدنی و مذهبی تا سازمان‌های فروش و پانصد شرکت فورچون.

جیم ران در این کتاب به شما خواهد آموخت که مجبور نیستید بین ثروت و شادمانی یکی را انتخاب کنید زیرا هر دو این‌ها از یک سرچشمه می‌جوشند. او در این کتاب هفت راهبرد ضروری برای موفقیت معرفی کرده است.

راهبردهایی مانند رها کردن قدرت اهداف، رفتن به دنبال دانایی، تحت کنترل درآوردن زمان و راهکارهای مهم دیگری که در کتاب می‌خوانید.

فلسفه جیم ران به میلیون‌ها نفر کمک کرده است که زندگی شان را بهتر کنند.

بیش از بیست‌وپنج سال است که جیم ران به بهبود زندگی آدم ها کمک کرده است. او یک معلم موفق در حوزه موفقیت و شادمانی است.

خواندن کتاب هفت کلید طلایی؛ هفت راهبرد ثروتمندی و شادمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

تمامی کسانی که به دنبال تغییر و تحول بنیادی در زندگی خود هستند می توانند از توصیه های این کتاب استفاده کنند.

درباره جیم ران

جیم ران کارآفرین و نویسنده و سخن‌ران انگیزشی آمریکایی است که کارهایش تاثیر مستقیمی بر آفرینش و گسترش کار افراد دیگر فعال در عرصه موفقیت مانند آنتونی رابینز، هنسن و تریسی داشته است. جادویِ کارِ پاره وقت، نج قطعه یِ اصلی از پازِلِ زندگی، هفت کلیدِ طلاییِ ثَروت مند شدن و معجزه در درونِ توست از اثار این نویسنده بزرگ حوزه موفقیت است.

جملاتی از کتاب هفت کلید طلایی؛ هفت راهبرد ثروتمندی و شادمانی

دربارهٔ افراد مسن چه فکری می‌کنید؟ افرادی که به نوعی ناتوان هستند و با درآمد محدودی زندگی می‌کنند، دیده‌اید؟ در واقع، شرایط غالب اکثر کسانی که در گروه «شهروندان سالخورده» قرار می‌گیرند، همین است.

اگر می‌توانسیتم آن تصویر را عوض کنیم، خوب نبود؟ من برای نقش پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها یک تعریف جدید پیدا کرده‌ام. نقش اصلی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها باید این باشد که نحوهٔ ثروتمندی، فرهیختگی و شادمانی را به نوه‌هایشان یاد دهند. آنها نباید بگویند، «من همهٔ عمرم را کار کرده‌ام و حالا محتاج کمکم.» بلکه باید بتوانند بگویند، «من همهٔ عمرم را کار کردم، حالا می‌توانم کمک کنم.»

اگر تا سن چهل یا پنجاه سالگی استقلال مالی ندارید به این معنا نیست که در یک کشور اشتباهی، یک جامعهٔ غلط یا حتی در زمان غلطی زندگی می‌کنید یا آدم درستی نیستید. بلکه یعنی نقشه‌تان اشتباه است.

شما تنها نیستید. اکثر ما از مسیر منحرف می‌شویم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۳
تعداد صفحات۱۷۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۳