با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نظریه‌ی مجموعه‌های فازی

دانلود و خرید کتاب نظریه‌ی مجموعه‌های فازی

رشته‌ی ریاضی

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نظریه‌ی مجموعه‌های فازی  نوشته  محمد حمیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نظریه‌ی مجموعه‌های فازی

نظریه‌ی مجموعه‌های فازی نوشته دکتر محمد حمیدی و حمید شجاعی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات پیام نور برای تدریس در رشته ریاضی این دانشگاه است.

درباره کتاب نظریه مجموعه‌های فازی

نظریه مجموعه‌های فازی یکی از شاخه‌های علوم نوین است که همیشه موقعیت منحصربه‌فرد بوده و زمینه پرکاربردی داشته است. امروزه تمام علوم مهندسی به نوعی که به تخصص آن علم مرتبط است وارد فنون علم فازی شده‌اند که گاهی برای تسریع نتایج علمی و در شهودی کردن نتایج علمی تاثیر بسزایی داشته است و البته در تمامی علوم غیرمهندسی هم آثار علوم فازی دیده می‌شود. 

در این کتاب، مفاهیم، مطالب و قضایای علوم فازی به صورت مفهومی و علمی ارائه شده است. در فصل اول مطالب مورد نیاز فصل‌های بعدی و خاصیت‌های اساسی مجموعه‌ها ارائه شده است. در فصل دوم به مفهوم منطق ریاضی و انواع منطق‌های چندارزشی پرداخته است. فصل سوم به مطالعه مجموعه‌های فازی و خواص آن پرداخته و فصل چهارم بر اساس مفاهیم مجموعه عادی فازی به مقادیر فازی و خواص آن پرداخته شده است.

در فصل پنجم تعمیم روابط فازی ارائه شده و انواع ان تجزیه و تحلیل شده است. فصل ششم به موضوع مهم و کاربردی گراف ها و درخت‌های فازی پرداخته شده است. 

خواندن کتاب نظریه مجموعه‌های فازی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

دانشجویان و پژوهشگران رشته های ریاضی و دیگر رشته های مرتبطنظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۶
شابکundefined
تعداد صفحات۲۶۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۶