کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد

دانلود و خرید کتاب کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد

مجموعه سوالات بورد و ارتقا تا پایان ۹۷ با پاسخ تشریحی جراحی عمومی Schwartzs 2015 ، Sabiston2017 ، maingot 2012؛ جراحی عمومی 2

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد  نوشته  عادل زینال پورقطار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد

کتاب کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد نوشته دکتر عادل زینال پورقطار مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب کولورکتال، روده باریک، آپاندیس، شکم حاد برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۰
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۳۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۰