با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تعامل موسیقی و معماری در طراحی خانه‌ی موسیقی

دانلود و خرید کتاب تعامل موسیقی و معماری در طراحی خانه‌ی موسیقی

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تعامل موسیقی و معماری در طراحی خانه‌ی موسیقی  نوشته  سمیرا ابراهیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تعامل موسیقی و معماری در طراحی خانه‌ی موسیقی

کتاب تعامل موسیقی و معماری در طراحی خانه‌ی موسیقی نوشته سمیرا ابراهیمی، امید خبیری و علیرضا لرک است. موسیقی و معماری نمود دو بعد از روح انسان در جلوه‌های متفاوت هستند. ازاین رو مطالعه در ژرفای این دو حکایت از مفاهیم مشترکی می‌کند که می‌تواند هنرمند معمار را در بازآفرینی کالبدی موسیقی راهنمایی کند. با این نگاه هدف اصلی کتاب کشف جنبه‌های اشتراکی دو مقوله موسیقی و معماری و تجلی آن در طراحی معماری است. موسیقی مبین احساسات و حالات درونی یک ملت و تراوش اندیشه‌های انسان است، توجه به آن در هر شهری می‌تواند گویای روحیات و احساسات آن دیار باشد. هدف این کتاب بیان ویژگی‌های فضاهای پویا و منعطف در کنار عناصر مناسب معماری در طراحی خانه موسیقی برای تأثیرگذاری بیشتر بر مخاطب عام و خاص، جذب مخاطب، ارائه‌ی بهتر موسیقی و فراهم آوردن شرایط آشنایی بیشتر با این هنر است به‌گونه‌ای که مخاطب با قرارگیری در فضا و درک آزاد از فضا، بدون احساس تحکم فضا بر خود، از موسیقی ارائه شده بهره بگیرد و زمینه‌ی آشنایی بیشتر برای او فراهم شود.

خواندن کتاب تعامل موسیقی و معماری در طراحی خانه‌ی موسیقی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به هنر موسیقی و معماری پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۱۳۲۱۹۳
۱۳۹۹/۰۵/۱۶

این مطالب پیش پاافتاده وتکراری که بیشتررنگ وبوی اطلاعات کوچه بازاری وتکراری وپیش پاافتاده وسخیف راداشت بیشترشبیه یک مطالبی بود که ناشر وسردبیر یک روزنامه برای پرگردن صفحه روزنامه مینویسد متاسفانه نویسندگان این کتاب ازحداقل اطلاعات لازم درمورد موسقی ونحوه

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۱۸
شابک۹۷۸۶۰۰۹۸۲۸۷۹۱
دسته بندی
تعداد صفحات۱۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۱۸
شابک۹۷۸۶۰۰۹۸۲۸۷۹۱