با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنر تأثیرگذاری و فروش

دانلود و خرید کتاب هنر تأثیرگذاری و فروش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنر تأثیرگذاری و فروش  نوشته  آردی کولاه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنر تأثیرگذاری و فروش

کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش اثر آردی کولاه است که توسط دکتر احمد روستا و بیان‌اله رمضانی به فارسی ترجمه شده است. آردی کولاه در این کتاب تحقق موفقیت را در گرو رویکردی چندگانه می‌داند و معتقد است برای موفقیت در فروش نیاز به تفکر در محیطی یه بعدی و آن‌لاین است. انتشارات چاپ و نشر بازرگانی کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش را به چاپ رسانده است.


درباره کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش

کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش اثر آردی کولاه از جنبه‌های مختلف به فروش نگاه و راه‌های موفقیت در آن می‌پردازد. این نویسنده در این کتاب ابتدا نگاهی بر روانشناسی تاثیر و نقش افراد فارغ از محصول و خدمات در فروش انداخته می‌شود. در ادامه به چگونگی اطمینان از حقیقی بودن خطوط فروش و سپس به مباحثی همچون فروش بالا، فروش جانبی، فراخوانی سرد و گرم پرداخته می شود. همچنین آردی کولاه در کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش رویکردهای موثر برای مشتریان آینده را بیان می‌کند. ارائه روشی برای موثر واقع شدن در فروش، افزایش مهارت‌های تخصصی افراد در این زمینه، بهترین نحوه برای نوشتن متن‌های تبلیغاتی، استفاده از قدرت شبکه‌های آنلاین و آف‌لاین از دیگر مواردی است که در این کتاب به‌طور کامل شرح داده شده است. آردی کولاه در کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش به بهترین برخورد در ملاقات‌های حضور و راهکار موفقیت در این ملاقات‌ها نیز می‌پردازد.

جملاتی از کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش

مسئله بزرگ کسب‌وکار درحال حاضر فقدان وام‌دهی توسط بانک، کاهش درآمد و رکود اقتصادی کشورهای درحال توسعه غربی نیست. اگرچه تمامی این مسائل بر کسب‌وکار بقای کمپانی‌ها در هر بخش اثرگذار است. مسئله بزرگ‌تر اعتماد است یا به عبارت دیگر عدم اعتماد. «برای خواندن جملات بیشتری از کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.»

فهرست کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش

• روانشناسی فروشیک محصول، خدمات یا خودتان

• فرآیند فروش و چگونگی اطمینان از واقعی بودن آن

• ارزنده‌فروشی، جنبی فروشی، تماس سرد و تماس گرم

• رویکردهای موثر برای مشتریان آینده و مشتریان حال حاضر

• چگونه باید یک پایگاه داده از ارتباطات را به‌منظور فروش بیشتر مورد بررسی قرار داد؟

• ایجاد یک ارائه‌ی عرضه‌ی فروش موثر

• چگونه کالاهای فروش را به نحو موثری شرح دهیم

• قدرت شبکه کسب‌وکار

• چگونه ملاقات‌هایی در سطح بالا در کارهای روزانه خود داشته باشید

• بستن قرارداد و پیگیری بعد از آن

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۱۹
دسته بندی
تعداد صفحات۳۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۱۹