با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راه‌اندازی کسب‌وکار در فضای مجازی

دانلود و خرید کتاب راه‌اندازی کسب‌وکار در فضای مجازی

راهنمای مصور کاربری در فضای مجازی

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راه‌اندازی کسب‌وکار در فضای مجازی  نوشته  علی‌محمد رجبی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راه‌اندازی کسب‌وکار در فضای مجازی

کتاب راه‌اندازی کسب و کار در فضای مجازی نوشته علی محمد رجبی است و توسط انتشارات پشتیبان به بازار عرضه شده است.

در این کتاب توضیحاتی درباره اصول ابتدایی درمورد چگونگی استفاده از فضای مجازی برای راه‌اندازی یک کسب‌و کار و توسعه ارائه شده است.

درباره کتاب راه‌اندازی کسب‌وکار در فضای مجازی

نویسنده در کتاب راه‌اندازی کسب‌وکار در فضای مجازی سعی کرده تا به زبانی ساده و با بهره‌گیری تصویرسازی مخاطبان را به سرعت با مفاهیم مختلف و مهارت های کاربردی آشنا نموده و در ارتقاء سواد کاربران در فضای مجازی سهمی داشته باشد.

 فضای مجازی دنیایی بیکران از خلاقیت، نوآوری و تحول است و انسانها می‌توانند با بهره گیری صحیح از آن زندگی بهتری برای خود بسازند. فناوری اطلاعات و فضای مجازی می‌تواند بستری مناسب برای پیشرفت اقتصادی و افزایش توانمندی کاربرانش باشد. سهولت راه اندازی کسب وکارهای اینترنتی و استفاده از فناوری اطلاعات برای توسعه مشاغل سنتی یکی از راهکارهای پیشروی ما برای تعالی کشوراست.

فضای مجازی بستر بسیار مناسبی برای کارآفرینی و توسعه کسب وکارهای کوچک است. با فراگیری مهارت‌های تخصصی اینترنت و کسب و کار آنلاین، افراد می‌توانند حتی در منزل به کار بپردازند. فضای مجازی به مشاغل کوچک کمک می‌کند برای محصولات و کالاهای خود مشتری و بازارهای جدید پیدا کنند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۱۰۲۶۹۸۸
۱۳۹۹/۰۸/۲۱

سلام علیکم این کتاب تقریبا چیزهای کلی رو میگه و نباید برای شروع کسب وکار اینترنتی روی اون حساب کنی. خیلی کلی حرف زده و اصلا وارد جزئیات نشده.

دانیال
۱۳۹۹/۱۰/۰۱

اصلا و اصلا مفید نیست.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸۶۲۲۶۵۹۸۵۵۲
دسته بندی
تعداد صفحات۳۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸۶۲۲۶۵۹۸۵۵۲