با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلوچه توت‌فرنگی در سالن زیبایی

دانلود و خرید کتاب کلوچه توت‌فرنگی در سالن زیبایی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلوچه توت‌فرنگی در سالن زیبایی  نوشته  سامانتا بروک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلوچه توت‌فرنگی در سالن زیبایی

کلوچه توت‌فرنگی در سالن زیبایی یکی از داستان‌های مجموعه کلوچه توت‌فرنگی است که توسط سامنتا بروک آن را به رشته تحریر درآورده و سروشه آقایی نیز آن را به فارسی ترجمه کرده است. انتشارات به‌نگار داستان‌های این مجموعه را منتشر می‌کند.


خلاصه کتاب کلوچه توت‌فرنگی در سالن زیبایی

کتاب کلوچه توت‌فرنگی در سالن زیبایی یکی از داستان‌های مجموعه کلوچه توت‌فرنگی است. شخصیت کلوچه توت‌فرنگی در سال 1977 خلق شد و از آن زمان تاکنون در رده یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کودکان قرار دارد. در این داستان کلوچه توت‌فرنگی و دوستانش به سالن زیبایی نی‌نی لیمو می‌روند که صندلی جدید جادویی‌اش را امتحان کنند؛ ولی با چنین دستگاهی نی نی لیمو احساس می‌کند دیگر مفید نیست. آیا کلوچه توت فرنگی و دوستانش به نی نی لیمو اطمینان خاطر می‌دهند؟

خواندن کتاب کلوچه توت‌فرنگی در سالن زیبایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب کلوچه توت‌فرنگی در سالن زیبایی، در زمره کتاب‌های تخیلی طبقه‌بندی می‌شود و خواندن آن برای کودکان کلاس‌های دوم و سوم ابتدایی پیشنهاد می‌شود.

جملاتی از کتاب کلوچه توت‌فرنگی در سالن زیبایی

امروز کلوچه‌توت‌فرنگی و دوستانش قرار گذاشته‌اند باهم بع سالن زیبایی نی‌نی لیمو بروند. آن‌قدر کار سر نی‌نی لیمو ریخته است که نمی‌داند اول موها را مرتب کند، ناخن لاک بزند یا چایی بیاورد... . برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابکundefined
تعداد صفحات۳۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF