با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد دوم

دانلود و خرید کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد دوم

۴٫۴ از ۱۳۷ نظر
۴٫۴ از ۱۳۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد دوم  نوشته  شهرام شفیعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد دوم

جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها داستان کودک و نوجوانی پنج جلدی است. این کتاب‌ها به قلم شهرام شفیعی نوشته شده‌اند. جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها با نشان دادن رفتار‌های احمقانه‌ی افراد در دنیایی عجیب وضعیتی طنز گونه به خود گرفته‌اند. خانواده‌ی بی‌تربیت‌ها مسئولیت نگهداری از موزه‌ای را برعهده گرفته‌اند که خودشان قبلا در آن حکم‌رانی می‌کردند.

در تمام طول این کتاب رفتار‌های ناشایست افراد با بیانی طنز به چالش کشیده می‌شود. تصویرگری‌های ندا عظیمی باعث شده این کتاب هر چه بیشتر کودکان را به خنده بی‌اندازد.

خلاصه کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول

خانواده‌ی سلطنتی بی‌تربیت‌ها مسئولیت نگهداری از یک موزه را بر عهده دارند. این موزه پیش از این یک کاخ بوده. در گذشته این موزه یک کاخ سلطنتی بوده. خانواده‌ی بی‌تربیت‌ها در این کاخ سلطنت می‌کردند. پادشاه حالا سرایدار این موزه است. ملکه در آشپزخانه‌ی قصر کار می‌کند. راویان این قصه دروازه‌بان و بابونه نام دارند. آن‌ها با دادن چهارپایه به بازدیدکنندگان خسته از آن‌ها انعام می‌گیرند .

در هر جلد از این کتاب اتفاقات جدیدی برای خانواده‌ی بی‌تربیت‌ها می‌افتد. شهرام شفیعی با تلفظ غلط واژه‌ها، ایجاد پرسش و پاسخ طنز و استفاده از صفت‌های نامتعارف توانسته فضای طنز را وارد کار خود کند.

درباره‌ شهرام شفیعی

شفیعی متولد ۱۳۴۹ است. او در رشته‌ی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده. شفیعی تا به حال در بیست جشنواره جایزه‌های متعددی دریافت کرده. کارهای کودک و نوجوان او جوایز درخت گلابی و خروس سبز را از آن خود کرده است. شفیعی بیش از صد کتاب را ویراستاری کرده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸۸)
برادران خوب
۱۳۹۸/۱۲/۲۲

عالییییییییییی بهترین کتاب دنیا حتما بخوانی اگمیخواهید بعدا😢😢😢نکنید

parisan
۱۳۹۸/۱۲/۲۴

مثل جلد اول عالیه👌

draco malfoy
۱۳۹۹/۰۱/۰۶

خنده دار و زیبا بود🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😚😚😚😚🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️💫✨🌟⚡️🌈⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🌟💫

Malekpoor
۱۳۹۹/۰۱/۰۷

خیلی قشنگ بود و البته خنده دار😊❤😀😀😀😀😀😀😀😇😇😇😠😠

Javad bayat
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

واقعا خنده دار و جذاب 😂😂😂 حتماً بخرید بخوانید ضرر نمی کنید جدا از این کتاب کل این مجموعه را توصیه می کنم ««« با تشکر از تمام کسانی که کتاب می خوانند»»»

💜Sasha💜
۱۳۹۸/۱۲/۱۹

عالی o (∩ ω ∩) o

Romina
۱۳۹۹/۰۱/۰۲

بسیار خنده دار و جزاب😂😍😂😍😂😍😂😍😂😍😂😍🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

طاها
۱۳۹۹/۰۵/۱۶

هر کتابی بک داستانی داره و هر داستان یک درس .

💖ایراندخت💖
۱۳۹۹/۰۳/۱۲

خوبه💙💜💚اما داستاناش پایان نداره ولی من بعنوان کتابخوان حرفه ای خوشم اومد👌👌👍

💕 فاطمه 💕
۱۳۹۹/۰۴/۰۶

کتاب خوبی هست اگه دوست دارین می تونین مطالعه کنین و لذت ببرین

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۷۳۰-۲
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۷۳۰-۲