با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اقتصاد سنجی مالی کاربردی با استفاده از ایویوز ۱۰

دانلود و خرید کتاب اقتصاد سنجی مالی کاربردی با استفاده از ایویوز ۱۰

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اقتصاد سنجی مالی کاربردی با استفاده از ایویوز ۱۰  نوشته  سعیده کامران‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اقتصاد سنجی مالی کاربردی با استفاده از ایویوز ۱۰


هدف اصلی کتاب اقتصاد سنجی مالی کاربردی با استفاده از ایویوز ۱۰ ارائه یک راهنمای گام به گام برای اقتصاد سنجی مالی با استفاده از نرم‌افزار ایویوز 10 است.

 درباره کتاب اقتصاد سنجی مالی کاربردی با استفاده از ایویوز ۱۰

این مجموعه حاوی مروری مختصر بر مفاهیم اقتصاد سنجی، مدل‌ها و تکنیک‌های تجزیه‌وتحلیل داده است که به دنبال آن مثال‌های عملی درباره چگونگی انجام آن‌ها در نرم‌افزار ایویوز آمده است. همچنین می‌توان از کتاب به عنوان منبعی کمکی برای دوره‌های آموزشی افراد فارغ التحصیل در تجزیه‌وتحلیل سری‌های زمانی و ترکیبی در امور مالی به صورت عملی و همچنین اقتصاد سنجی بهره گرفت.

این کتاب در ۸ فصل تنظیم شده است و از شروع و مدیریت داده شروع می‌شود و با رگرسیون و پیش‌بینی ادامه می‌یابد. در ادامه نیز مروری بر داده‌های ترکیبی ایستا و پویا خواهد شد. در فصول پایانی نیز روش آرچ، VAR و مدل معادلات همزمان نیز مرور خواهد شد.

 خواندن کتاب اقتصاد سنجی مالی کاربردی با استفاده از ایویوز ۱۰ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

این کتاب به صورت راهنمایی خلاصه برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و فارغ التحصیلان در رشته‌های اقتصاد، حسابداری و امور مالی نوشته شده است. 


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۶
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۶