با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب نخستین خداحافظی اثر گری نیومنoff

کتاب نخستین خداحافظی

نویسنده:گری نیومنپاتریشیا رماتوسکیمترجم:فرناز فرودانتشارات:انتشارات صابرینسال انتشار:۱۳۸۵تعداد صفحه‌ها:۱۰۰ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:بدون نظر

سال انتشار۱۳۸۵

تعداد صفحه‌ها۱۰۰ صفحه

معرفی کتاب نخستین خداحافظی

نخستین خداحافظی؛ با روش قصرهای ماسه‌ای به فزندانتان در حل مشکلات طلاق کمک کنید از سری کتاب‌های مجموعه کلیدهای بازسازی زندگی پس از طلاق نشر صابرین نوشته ام. گری نیومَن و پاتریشیا رُمانُوسکی است. این کتاب چهارمین اثر از یک زیرمجموعه شش جلدی با نام فرزندان طلاق است.

خلاصه کتاب «فرزندان طلاق از نوزاد تا هفده ساله»

در این کتاب و کتاب‌های دیگر مجموعه «فرزندان طلاق» روشی برای بازسازی زندگی فرزندان طلاق و رفع مشکلات آنها به اسم روش «قصرهای ماسه‌ای» معرفی شده است. روش «قصرهای ماسه‌ای» که گری نیومن مبدع آن است به والدین کمک می‌کند که بتوانند پس از جدایی از یکدیگر به دنیای فرزندان خود قدم بگذارند و افکار و احساسات آنها را درک کنند و با این روش به آنها کمک کنند تا بر مشکلات ناشی از طلاق والدین غلبه کنند.

مقدمه جلد اول شما را با مطالب مجموعه «فرزندان طلاق» آشنا می‌کند و در مقدمه جلدهای دیگر، چکیده‌ای از مطالب هر جلد را می‌خوانید. شش جلد این مجموعه، تغییرات و چالش‌های گوناگونی را که معمولا فرزندان کمتر از هجده سال پس از طلاق پدر و مادر در پیش دارند بررسی و راهکارهای عملی، مناسب و نشاط‌آفرینی را ارئه می‌کنند تا به کودکان کمک شود که:
- بتوانند مشکلات خود را ابراز کنند و برای آنها راه‌حل ارائه دهند؛
- خشم و عواطف شدید خود را به شیوه درستی ابراز کنند؛
- واقعیت طلاق را بهتر درک کنند؛
- ویژگی‌ها و توانهای منحصر به فرد خود را تشخیص دهند.

فهرست کتاب «نخستین خداحافظی»

سخن ناشر؛
سخنی با خواننده؛
مقدمه؛
فصل ۱: نخستین روزطلاق؛
فصل ۲: نخستین خداحافظی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است