با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هک زندگی (حکمت‌های ۱۴گانه)

دانلود و خرید کتاب هک زندگی (حکمت‌های ۱۴گانه)

چگونه با اجرای حکمت‌های ۱۴گانه چندین سال از زندگی جلو بیفتیم.

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هک زندگی (حکمت‌های ۱۴گانه)  نوشته  حسین شیرمحمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هک زندگی (حکمت‌های ۱۴گانه)

هک زندگی (حکمت‌های ۱۴گانه) نوشته حسین شیرمحمدی کتابی در زمینه موفقیت در زندگی و کسب‌و کار است. این اثر ۱۴ آموزه حکمت‌‌‌‌‌‌‌‌‌آمیز برای موفقیت در زندگی فردی، کاری و اجتماعی دارد.

درباره کتاب هک زندگی

حسین شیرمحمدی در این کتاب سه بخشی ۱۴ نکته خردورزانه برای موفقیت در زندگی فردی، موفقیت در کار و استفاده بهینه از وقت و انرژی در تمام امور زندگی را آموزش می‌دهد. اصول این کتاب بر خرد استوار است و نویسنده عقیده دارد که تنها تکنینک نیست که از انسان فردی کامل و موفق می‌سازد بلکه همراه شدن تکنیک با خرد است که شما را ماندگار و کارتان را باارزش می‌کند.

شیرمحمدی در این کتاب بر نکات مهمی همچون شکرگزاری، شادی، اهمیت‌گرایی، کار عمیق، تفکر و شفایت تمرکز کرده است. 

 خواندن کتاب هک زندگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

 این اثر کتابی مفید و کاربردی در حوزه موفقیت است پس خواندنش را به همه دوستان خوب طاقچه‌ای پیشنهاد می‌کنیم.

درباره حسین شیرمحمدی

حسین شیرمحمدی، مدرس آداب معاشرت، سخنران، نویسنده و مربی زندگی ساکن ایران است. او رتبه ۹ کنکور کارشناسی و رتبه ۱۰ کنکور کارشناسی ارشد،، فارغ التحصیل ممتاز دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه تهران، مدرس دانشگاه از سال ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۴، موسس مجموعه آموزشی «اینجا ایونت»، مجری کارشناس برنامه «صندلی داغ» و اولین «تاک شو موفقیت» در ایران است که رتبه سوم بهترین سخنران کشوری در دانشگاه اصفهان را هم کسب کرده و سابقه مشاوره به ۴۰ کمپانی داخلی از جمله مرکز تحقیقات موتور ایران خودرو،سازمان پسماند شهرداری کرج، مپنا و …را دارد.

برخی از آثار حسین شیرمحمدی در زمینه موفقیت عبارتند از: شکستن مرزهای ثروت، زندگینامه ۵+۲۱ کارآفرین ایرانی، قوانین زندگی من و سالاد کارآفرینی با سس پول


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابکundefined
تعداد صفحات۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF