با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نقش دوستان در سرنوشت انسان

دانلود و خرید کتاب نقش دوستان در سرنوشت انسان

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نقش دوستان در سرنوشت انسان  نوشته  علی‌اکبر صمدی یزدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب نقش دوستان در سرنوشت انسان

اثرگذاری دوستان در زندگی به اندازه‌ای است که می‌تواند سرنوشت انسان را به طور کلی عوض کند، فرد سعادتمند را دچار شقاوت، یا شخص شقی را سعادتمند بارآورد. مکتب اسلام که همیشه خواستار سعادت و کمال انسان‌هاست، توصیه وتأ کید فراوان نموده تا انسان‌ها در انتخاب دوستان خویش حساس باشند، افراد مثبت، شایسته، باعقیده، خوش‌رفتار، خوش‌خلق را برای دوستی برگزینند، تا در سایه دوستی با آنان، رفیق راه سعادت داشته، به سعادت دنیا وآخرت دست پیدا کنند. کتابی که پیش رو دارید در باره نقش دوست در سرنوشت انسان است که پس از جمع آوری آیات شریفه قرآن کریم وروایات معصومین و مطالب مربوطه دیگر، در مجالس مذهبی تالیف شده و مورد استقبال اقشار مختلف به ویژه نسل جوان قرار گرفته است. حقوق دوستان، دوستی برای خدا، آفات دوستی و توصیه‌های معصومین درباره دوستی از مطالب مهم این اثر است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمد صدوقی
۱۳۹۸/۰۶/۳۰

مطالعه این کتاب برای نوجوان ها خوبه البته متن کتاب ساده و روان باید کتاب های قوی تر در موضوع رفاقت مثل کتاب آیت الله مجتبی تهرانی هم مطالعه کرد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
در میان همه عوامل هیچ عاملی به اندازه دوستان در سرنوشت انسان مؤثر نیستند.
محمد صدوقی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۱۰
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۱۰