با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تشکیلات انقلابی؛ بستری برای رویش‌ امت واحده (جلد ۲)

دانلود و خرید کتاب تشکیلات انقلابی؛ بستری برای رویش‌ امت واحده (جلد ۲)

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تشکیلات انقلابی؛ بستری برای رویش‌ امت واحده (جلد ۲)  نوشته  سعید سعادتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تشکیلات انقلابی؛ بستری برای رویش‌ امت واحده (جلد ۲)

مجموعه کتاب سه جلدی «تشکیلات انقلابی؛ بستری برای رویش امت واحده» نوشته سعید سعادتی با نگاهی راهبردی به تشکیلات اسلامی و انقلابی پیشرو و پیش‌برنده می‌پردازد.

جلد اول این کتاب درباره ضرورت، اهداف و اصول حاکم بر تشکیلات است، جلد دوم به ویژگی‌ها و کارکردهای تشکیلات می‌پردازد و جلد سوم به بررسی موانع و آسیب شناسی تشکیلات اختصاص دارد.

واضح و مبرهن است، اگر یک تشکیلات انقلابی همواره تحلیل درستی از وضعیت گذشته، حال و آینده جامعه، دنیا و موقعیت خود در هستی در اختیار داشته باشد می تواند علاوه بر پیشرو بودن به عنوان یک تشکیلات پیش برنده، گروه ها و تشکل های وسیعی را با خود همراه نماید و جبهه متحد متشکل و بلکه جریان رونده و مولد طرفدار حق را ساماندهی و راهبری نماید و به عنوان یک تشکیلات الگو و طراز انقلاب اسلامی برای سایر تشکل های طرفدار جبهه حق، در همه ابعاد فکر، سخن، اتخاذ مواضع، حرکت و مبارزه، یک مرجع حرکت ساز، جهت دهنده و راهبر باشد.

مطالعه کتاب «تشکیلات انقلابی، بستری برای رویش امت واحده» برای رهبران، کادر مرکزی و اعضای تشکل‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و مجموعه‌های خودجوش مردمی سودمند است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۹
تعداد صفحات۲۸۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۹