با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ۴۰ پروژه‌ی کاربردی اندروید (سطح مقدماتی و متوسط) اثر حمیدرضا قنبری

دانلود و خرید کتاب ۴۰ پروژه‌ی کاربردی اندروید (سطح مقدماتی و متوسط)

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۴۰ پروژه‌ی کاربردی اندروید (سطح مقدماتی و متوسط)  نوشته  حمیدرضا قنبری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب ۴۰ پروژه‌ی کاربردی اندروید (سطح مقدماتی و متوسط)

«۴۰ پروژه‌ی کاربردی اندروید (سطح مقدماتی و متوسط)» یکی از کتاب‌های آموزشی انتشارات دیباگران تهران است. انتشارات دیباگران تهران، ناشر مجتمع فنی تهران با همكاری اساتید و متخصصان مجرب و زبردست و برخورداری از سرمایه‌های انسانی كارآزموده، كانونی بوجود آورده كه ماحصل آن تالیف و ترجمه هزاران عنوان از كتاب‌هایی است كه می‌تواند نیازهای مختلف علمی كشور از سطح كودک و نوجوان تا دانش‌آموزان، دانشجویان و دیگر مشتاقان جویای علم و دانش را در رشته‌های كامپیوتر و انفورماتیک، كتاب‌‌های آموزشی دوره‌های Windows Server، گرافیک، مالتی مدیا، مدلسازی و سه بعدی، مهارت‌های شغلی، فنی مهندسی و نرم‌افزارهای كاربردی، حسابداری، مدیریت و زبان و کتاب‌های کنکوری مقاطع مختلف رشته‌های مهندسی، فنی و پزشکی مرتفع سازد و چتر حمایت خود را در جهت شكوفایی استعدادها گسترده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
امیدرضا محبوبی
۱۳۹۸/۰۸/۱۰

در این کتاب محتوای صوری مثل اینکه چجوری دیزاین رو طراحی کنیم آورده نشده است . و در مورد کده اینکه هر خط خط کد چه وظیفه ای رو برعده داره باز هم بیان نشده ولی طبقه بندی کتاب خوب

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۴
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۲۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۴