با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب توصیه‌های جادویی برای زندگی؛ چگونه صاحب حافظه‌ای برتر بشویم؟ اثر مایکل کورلند

دانلود و خرید کتاب توصیه‌های جادویی برای زندگی؛ چگونه صاحب حافظه‌ای برتر بشویم؟

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب توصیه‌های جادویی برای زندگی؛ چگونه صاحب حافظه‌ای برتر بشویم؟  نوشته  مایکل کورلند  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب توصیه‌های جادویی برای زندگی؛ چگونه صاحب حافظه‌ای برتر بشویم؟

مایکل کورلند و ریچارد لوپاف در این جلد از کتاب «توصیه‌هایی جادویی برای زندگی بهتر» درباره تقویت حافظه سخن می‌گویند. آنها در این کتاب ۲۸ راهکار برای داشتن حافظه‌ای برتر پیشنهاد می کنند. این ۲۸ فصل در شش بخش گنجانده شده‌اند: بخش اول: خاطرات از این چیزها ساخته شده‌اند درباره چیستی حافظه و خاطرات سخن می‌گوید و توصیه‌هایی دارد. بخش دوم: جسم و روح: درباره ارتباط بین حافظه با روح و جسم صحبت می کند و توصیه هایی در این باره دارد. بخش سوم: حافظه و حقیقت: درباره درک ما از مفهوم حقیقت و آنچه واقعیت می‌پنداریم سخن می گوید. بخش چهارم: سعی کنید که یادتان بماند: درباره روش ‌های به خاطرسپاری و به یادآوردن امور توصیه هایی دارد. بخش پنجم: برای کسب مهارت از حافظه خود استفاده کنید: روش‌های تقویت حافظه را بیان می کند و آخرین بخش روش‌های تکمیلی تقویت حافظه را شرح می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Anahid
۱۳۹۹/۰۴/۲۱

چند نکته جالب داشت ولی در مجموع طولانی بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
تایپیست محترم هرجا این سمبل را دیدید متن را تا پاراگراف بعدی داخل چارچوب بگذارید وتیتر بزنید: «این اصطلاحات را به خاطر بسپارید».
ZR

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۴۸۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۱۲