با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب پرسش‌ها و پاسخ‌ها: دفتر چهل و هشتم - مهارت‌های زندگی (ویژه متأهلین) اثر علی‌احمد پناهی

دانلود و خرید کتاب پرسش‌ها و پاسخ‌ها: دفتر چهل و هشتم - مهارت‌های زندگی (ویژه متأهلین)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پرسش‌ها و پاسخ‌ها: دفتر چهل و هشتم - مهارت‌های زندگی (ویژه متأهلین)  نوشته  علی‌احمد پناهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پرسش‌ها و پاسخ‌ها: دفتر چهل و هشتم - مهارت‌های زندگی (ویژه متأهلین)

«پرسش‌گری» از آغاز آفرینش انسان، رخ‌‌نمایی کرده، بر بال سبز خود، فرشتگان را فرانشانده، بر برگ زرد خود، شیطان را فرونشانده و در این میان، مقام آدمیت را نشان داده است.

آری، هر که سؤال‌‌هایش آسمانی است، دانش و بینش، پاسخش خواهد بود. پویایی و پایایی «جامعه» و «فرهنگ»، در گرو پرسش‌‌های حقیقت طلبانه و پاسخ‌‌های خِردورزانه است.

از افتخارات ایران اسلامی، آن است که از سویی، سرشار از جوانانی پاک دل، کمال خواه و پرسش‌گر می‌‌باشد و از دیگر سوی، از مکتبی غنی برخوردار است که معارف بلند آن، گوارا نوش دل‌های عطشناک پرسش‌گر و دانش‌جوست.

در راستای ترویج فرهنگ دینی، اداره مشاوره و پاسخ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌‌ها، تاکنون بیش از سیصد هزار پرسش دانشجویی را در موضوعات مختلف اندیشه دینی، مشاوره، احکام و... پاسخ داده است.

آن‌چه پیش‌‌رو دارید، مهم‌ترین سؤالات پیرامون مهارت‌‌های زندگی (ویژه متأهلین) است که توسط حجه‌‌الاسلام علی احمد پناهی (زیدعزّه) پاسخ‌‌دهی و تألیف شده و توسط حجج اسلام محمدرضا احمدی، رضا وظیفه‌‌مند و دکتر حسن قدوسی‌زاده، بازنگری و ارزیابی شده است که از زحمات این عزیزان کمال تشکر و قدردانی می‌‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۳۶۸-۳
تعداد صفحات۲۱۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۳۶۸-۳