با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پردازش و تحلیل داده با نرم افزار Arc GIS

دانلود و خرید کتاب پردازش و تحلیل داده با نرم افزار Arc GIS

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پردازش و تحلیل داده با نرم افزار Arc GIS  نوشته  سجاد محمدیان هاور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پردازش و تحلیل داده با نرم افزار Arc GIS

امروزه در بسیاری علوم، داشتن داده‌های بهنگام و استخراج اطلاعات مورد نیاز از این داده‌ها اهمیت بسیاری دارد. در این رابطه سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی به عنوان ابزاری مهم در مدیریت داده‌های زمین تلقی می‌شوند که با فراهم ساختن امکان یکپارچه سازی داده‌های حاصل از منابع مختلف، امکان استخراج اطلاعات مورد نیاز و کشف ارتباطات پیچیده و ناپیدای ما بین پدیده‌های مختلف را فراهم می‌نمایند.

این کتاب در ۱۴ فصل طراحی شده است:

فصل اول مرور مفاهیم و مولفه‌های GIS، فصل دوم نصب و حذف نرم افزار،فصل سوم: آَشنایی با عنوان داده، فصل چهارم: آشنایی با سیستم مختصات، فصل پنجم: ساخت داده در محیط Arc Catalog، فصل ششم: ویرایش و خروجی نقشه در محیط Arc Map، فصل هفتم: تحلیل و مدلسازی داده‌های رستری، فصل هشتم: ساخت TIN، فصل نهم: سه بعدی‌سازی و ایجاد انمیشین، فصل دهم: آشنایی با نرم افزار Google Earth، فصل یازدهم: Map Index، فصل دوازدهم: کار بر روی داده های اتوکد، اکسل در محیط نرم افزاری Arc Map ، فصل سیزدهم: کار با شبکه Net Work.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۲ صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۹-۳۲۹-۸
تعداد صفحات۳۷۲صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۹-۳۲۹-۸