با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهنمای موضوعی؛ کتاب‌های حماسه حسینی (جلدهای اول و دوم)

دانلود و خرید کتاب راهنمای موضوعی؛ کتاب‌های حماسه حسینی (جلدهای اول و دوم)

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای موضوعی؛ کتاب‌های حماسه حسینی (جلدهای اول و دوم)  نوشته  سعید سرمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهنمای موضوعی؛ کتاب‌های حماسه حسینی (جلدهای اول و دوم)

کتاب «حماسه حسینی» نوشته سعید سرمدی است. این کتاب راهنمای موضوعی کتاب‌های حماسه حسینی (جلد اول و دوم) اثر استاد مطهری است که در یک جلد فهرست بندی شده است. سرمدی، در راستای پروژه موضوعی کردن آثار شهید مرتضی مطهری، در این جلد، به کتاب حماسه حسینی می پردازد وی کتاب ده گفتار را به صورت مستقل و کتاب‌های حماسه حسنی ١ و ٢ را در یک جلد و کتاب‌های جهان بینی اسلامی (٦ جلد) را هم در یک جلد دسته بندی موضوعی کرده و در اختیار علاقه مندان علوم انسانی قرار داده است. سرمدی عقیده دارد اگر محققین وقت خود را صرف خواندن کتاب‌های متعدد و قسمت‌های غیرمرتبط کتاب‌ها کنند وقت آن‌ها از دست خواهد رفت. این کار به محققین کمک می‌کند که بدانند در هر کتاب چه موضوع‌هایی و در کدام صفحه کتاب قرار دارد. کتاب حماسه حسینی شامل موضوعاتی چون عاشورا، سخنرانی امام و یارانش در عاشورا، دروس اخلاقی عاشورا، اسرای کربلا، نقش زن در کربلا و تاریخ هدف قیام حسینی، امر به معروف و نهی از منکر و... است که جلد اول به سخنرانی‌ها و جلد دوم آن به یادداشت ها اختصاص دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Hadith
۱۳۹۸/۰۶/۱۲

هم اکنون مسابقه کتاب حماسه حسینی در حال برگزاری است. 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 ✅ «اپلیکیشن جامع استاد مطهری» 💢 مسابقات کتابخوانی همراه با جوایز ارزنده/ دسترسی به همه کتاب‌های شهید مطهری/ جستجو در متن و فهرست کتاب‌ها/ سخنرانی‌ها/ کتاب‌های صوتی/ دوره‌های آموزش الکترونیکی ⬇️

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۹ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۶/۲۶
شابکundefined
تعداد صفحات۲۵۹صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۶/۲۶