با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه‌ی ماعون

دانلود و خرید کتاب خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه‌ی ماعون

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه‌ی ماعون  نوشته  سمیه افشار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه‌ی ماعون

مدرسه دانشجویی قرآن و عترت مجموعه کتاب‌هایی را با نام «خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه ...» منتشر کرده است که معنا، تاثیر و کاربرد سوره‌های مختلف قرآن را در زندگی روزمره در قالب خاطره و دل‌نوشته برای ما می‌گویند. «خاطرات ما و سوره‌ی مبارکه‌ی ماعون » درباره این سوره شریف و تاثیر آن در زندگی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
الحمدالله علی کل حال
۱۳۹۷/۱۰/۰۵

عاالی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
عمر رفت. آرام آرام. بی صدا.
سیّد جواد
با خانه دل چه می‌کنیم؟!!! چند لیست تهیه کرده‌ایم از داشته‌ها و نداشته‌هایمان؟ از ایمان نداشته و یقینی که بوجود نیامده؟ از فراموشکاری‌ها، از آنچه نباید باشد و هست و آنچه باید باشد و نیست. آیا لیستی داریم از کارهای عقب مانده؟ از بی‌توجهی‌ها؟ از تلاش برای دیده شدن فقط برای رضای مردم و نه رضای خدا؟!!! آیا لیستی از اعتقاداتمان داریم؟ چه برنامه‌ای برای زندگی خود تهیه کرده‌ایم؟ مسیرمان درست است یا غافل از شنیدن صدای بوق پایان راه، در غفلتیم؟!!! عمر رفت. آرام آرام. بی صدا. نکند در خمِ آخرِ جاده بایستیم و بخواهیم خانه را بتکانیم. که آن زمان دیر است برای خانه تکانی.
الحمدالله علی کل حال
یادش بخیر دوران شهید و شهید پروری. دوران خوشِ شهادت.
الحمدالله علی کل حال
جنگ جنگ است. قانون بی‌قانونی خودش را دارد. اما یادش بخیر آن دوران بی‌قانونی. دوران یکی بودن من‌ها برای ما شدن. دوران وفاداری، عزت و افتخار آفرینی. دوران سِپَر شدن یکی برای دیگری. دوران شکوفا شدن استعدادها در پسِ خانه‌های خاموش. دوران توسل و توکل. مالِ من، مالِ او بود و مالِ او مالِ من. کسی گرسنه نمی‌ماند. کسی بی‌پناه نبود. کسی درد و غم بی‌پدری را حس نمی‌کرد. یادش بخیر دوران شهید و شهید پروری. دوران خوشِ شهادت.
سیّد جواد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۷
تعداد صفحات۳۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۷