با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند

دانلود و خرید کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند  نوشته  فریبا  سبز چمنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند

«چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند» کتابی به قلم ادل فبر و الین مازیلیش با موضوع روان‌شناسی کودک است. در این اثر نویسندگان بر موضوع یادگیری در کودکان تمرکز دارند و به والدین می‌آموزند که از چه کلام و لحنی استفاده کنند تا کودکشان بیشترین یادگیری را داشته‌باشد. و چگونه عواملی که مانع از یادگیری در کودکان است را شناسایی و سعی کنند آنها را درون کودک از بین ببرند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
دکتر هیم. جی. جینوت می‌گوید: تنبیه مانع از بدرفتاری نمی‌شود فقط باعث می‌شود فرد خلافکار محتاط‌تر عمل کند و در پنهان کردن رد پا ماهرتر شود و با مهارت از جرم شناخته‌شده فرار کند. وقتی کودکی تنبیه می‌شود تصمیم می‌گیرد دقیق‌تر شود، نه درستکارتر و مسئول‌تر.
marya
دکتر البرت باندورا می‌گوید: تنبیه می‌تواند بدرفتاری را مهار کند، اما رفتار قابل پذیرش را آموزش نمی‌دهد و قادر نیست میل به بدرفتاری را کاهش دهد.
marya
هر کودکی احتیاج دارد که چندین چهره داشته باشد؛ لحظه‌ای خجول و کناره‌گیر، لحظه‌ای دیگر پرهیاهو و بی‌قرار؛ لحظه‌ای آرام و متفکر، لحظه‌ای بعد فرز و چابک؛ لحظه‌ای سرسخت و ناسازگار، لحظه‌ای دیگر انعطاف‌پذیر. کودک دوست ندارد در یک حالت باقی بماند. همیشه در حال تغییر است و همیشه برای رشد و دگرگونی ظرفیت دارد.
marya
هرگز براساس توانایی‌های تحصیلی به دانش‌آموزان برچسب نزنید: «زیر متوسط ... باهوش ... کودن» هر کودکی، کند یا فرز، احتیاج دارد به عنوان «دانش‌آموز» مورد توجه قرار گیرد و تشویق شود که لذت کشف را به میزان هوش و استعداد خود تجربه کند و از این پیشرفت خشنود شود.
marya
اگر می‌خواهید چرخ‌های خلاقیت به چرخش خود ادامه دهند باید به هر ایده‌ای خوشامد بگویید، مهم نیست تا چه حد بی‌مزه است.
marya
هر چه بیشتر آنان را در موقعیتی قرار دادم تا تصویر مثبتی از خودشان داشته باشند، دگرگونی و تغییر رفتار در آنها مشهودتر شد
marya

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۱۰
تعداد صفحات۷۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۱۰