با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ایران شده هُلسطین

دانلود و خرید کتاب ایران شده هُلسطین

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ایران شده هُلسطین  نوشته  مهدی الهی فرد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ایران شده هُلسطین

«ایران شده هُلسطین» نوشته مهدی الهی‌فرد، مجموعه خاطرات و حرف‌های مردم عادی کوچه و بازار شهر بجنورد، از روزهای انقلاب است. موضوعی که شاید کمتر تاریخ‌نویسی به سراغ آن رفته باشد. منبع نابی که شاید بهتر از هر سند و مدرک تاریخی دست اولی می‌تواند حوادث و وقایع تاریخی آن زمان حساس را منتقل کند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
آن زمان برای نوع لباس هم باید مجوز می داشتیم. حتی روحانیت هم اجازه نداشت معمم باشد، مگر کسانی که شهادت نامه ی اجتهاد داشتند. آیت ا... امامی از آن دو سه نفری بود که در بجنورد مجوز داشت. اما همیشه آخر شب می آمد منزل؛ علت را که جویا شدم، گفت: تا بخواهی به پاسبان ها حالی کنی که مجوز داری، عمامه را از سرت برداشته و رفته اند.
سیّد جواد
آنقدر اوضاع به هم ریخته بود که یک نویسنده روسی این طور نوشت: «در ایران هیچ کس اطمینان ندارد که فردا اسیر یا اساسا زنده خواهد بود. فقدان کامل عدالت و جور مامورین، رغبت و میل به کار را از مردم سلب کرده، تجارت ایران به آخرین درجه ی زوال رسیده و راه ها و شریان تجارت، امنیت نداشته است.».
ادریس

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۰۵
تعداد صفحات۸۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۰۵