با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مجموعه مقالات ایرانیان خارج از کشور

دانلود و خرید کتاب مجموعه مقالات ایرانیان خارج از کشور

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجموعه مقالات ایرانیان خارج از کشور  نوشته  عاطفه توکلی خمینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مجموعه مقالات ایرانیان خارج از کشور

جامعه مهاجر ایرانی در سراسر دنیا ویژگی‌های متمایزی نسبت به سایر جماعت‌های مهاجر دارد. چگونگی انطباق، فرهنگ‌پذیری و ویژگی‌های هویتی مهاجران ایرانی در کشورهای مقصد، دستاوردهای اقتصادی و اجتماعی آنان در نسل‌های اول و دوم، تاثیرات جهانی شدن و ساختارهای کلان سیاسی و اقتصادی بر مهاجرت ایرانیان و... الگویی منحصر به فرد از جمعیت مهاجران ایرانی پدید می‌آورد؛ اما همزمان این پدیده یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های پیش روی فرهنگ‌شناسان و سیاست‌گذاران است. آنچه این واقعیت اجتماعی را مسئله می‌کند، مطالعات اندک و پراکنده در این‌باره‌ است.

اثر حاضر از دستاوردهای مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما است که مقالات ارزشمندی با موضوع شناخت ویژگی‌های اجتماعی-فرهنگی ایرانیان خارج از کشور، از اساتید ایرانی خارج از کشور، دربر دارد. در انتخاب مقالات، غنای محتوایی و روش‌شناختی مقاله، متناسب بودن محتوا با نیازهای کنونی جامعه ایران، جدید بودن مقاله و قدرت علمی نویسندگان در نظر گرفته شده‌است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۴
تعداد صفحات۳۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۴