با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مدیریت بازاریابی ورزشی اثر ابوالفضل فراهانی

کتاب مدیریت بازاریابی ورزشی


سال انتشار۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها۲۹۸ صفحه

دسته‌بندی

معرفی کتاب مدیریت بازاریابی ورزشی

«مدیریت بازاریابی ورزشی» به قلم دکتر ابوالفضل فراهانی و دکتر لیلا قربانی قهفرخی برای رشته مدیریت برنامه‌ریزی ورزشی دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد نگارش یافته‌است. بازاریابی ورزشی آماده‌سازی ذهن ذی‌نفعان و موکلان ورزشی برای پذیرش تأثیر استراتژی‌های ترویج ورزش یا سایر محصولات غیرورزشی از طریق ورزش است. این استراتژی‌ها تابع عناصر آمیخته بازاریابی است. با توجه به گذشت مدت زمان کوتاهی از عمر بازاریابی ورزشی، شاهد آن هستیم که در کشورهای پیشرفته استفاده مطلوبی از اصول، مبانی و راهکارهای توسعه آن می‌گردد. در حال حاضر، این علم در کشور ما از جایگاه مناسبی برخوردار نیست. آشنایی هرچه بیشتر مدیران ورزشی و دانشجویان رشته تربیت‌بدنی و علوم ورزشی می‌تواند به استفادۀ بهینه‌تر و مطلوب‌تر از بازاریابی در سازمان‌های ورزشی بینجامد. کتاب حاضر که هشت فصل دارد، همراه با سؤالات چهار جوابی مرتبط، برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت برنامه‌ریزی ورزشی (کلیۀ گرایش‌ها) و سرپرستان، مسؤولان، کارکنان، پژوهشگران، مشاوران، علاقه‌مندان و افرادی که مستقیم یا غیرمستقیم دست اندر کار بازاریابی ورزشی باشند، مفید خواهدبود.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۲)
- وجود حداقل دو کالای باارزش - توافق در مورد شرایط مبادله - توافق در مورد زمان مبادله - توافق در مورد مکان مبادله (تجاری، ۱۳۹۲)
کاربر ۳۱۰۴۳۱۷
بازارهای داخلی و بین‌المللی و جهانی ورزشی - داخلی: اقدامات بازاریابی ورزشی متمرکز بر سطح داخلی (یک کشور) - بین‌المللی: اقدامات بازاریابی ورزشی که حداقل دو و حداکثر ۱۰ کشور را شامل می‌شود. معمولاً، شرکت‌ها در یک یا دو قاره قرار دارند. - جهانی: اقدامات بازاریابی ورزشی که بیش از ۱۰ کشور و حداقل شامل سه قاره شامل می‌شود. بازاریابی ورزشی جهانی توزیع بین‌المللی محصولات و خدمات را در سطح جهانی در برمی‌گیرد. گرایش بازار ورزشی جهانی به این دلیل متفاوت است که کشورها معمولاً براساس
کاربر ۲۰۷۵۵۸۴