با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رفتاردرمانی شناختی؛ ساده، اما موثر

دانلود و خرید کتاب رفتاردرمانی شناختی؛ ساده، اما موثر

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رفتاردرمانی شناختی؛ ساده، اما موثر  نوشته  مایکل جِی اسکات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رفتاردرمانی شناختی؛ ساده، اما موثر

«رفتاردرمانی شناختی»، پرکاربردترین شیوه روان‌درمانی مبتنی بر شواهد، برای درمان اختلال‌های روان‌شناختی است. هدف اصلی رفتاردرمانی شناختی، ارائه‌ی راه‌کارهای ساده، اما مؤثر برای مقابله با مشکلات رفتاری، هیجانی، و شناختی است. جی اسکات در کتاب حاضر، که در نوع خود منحصربه فرد است به صورت خلاصه و جامع مراحل ارزیابی و تشخیص را مبتنی بر رویکرد شناختی و رفتاری ارائه کرده‌است. همچنین در مورد هر کدام از اختلال‌های افسردگی، اختلال پانیک و آگورافوبیا، اختلال استرس پس از سانحه، فوبیای اجتماعی، اختلال وسواس اجباری، و اختلال اضطراب فراگیر، فرمول‌بندی و جلسات درمان با استفاده از معرفی مراجع توضیح داده‌است. این کتاب به تمام روان‌درمان‌گرانی که قصد دارند درمان را شروع کنند یا در درمان پیشرفت بیشتری داشته‌باشند و یا در جستجوی کتابی مفید و خلاصه برای مطالعه با صرف حداقل زمان هستند پیشنهاد می‌شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahdi
۱۳۹۷/۰۷/۰۹

من روانشناس نیستم و نظر خاصی درباره این کتاب ندارم ولی اگه مشکلتون حاد نیست مثلا افسردگی اظطراب شدید و غیره نداشته باشید ولی میخواید رفتار های عادی و روزمره ی خود را اصلاح کنید بهترین کتاب، کتاب خودتان را

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۹۳۱-۹-۴
تعداد صفحات۳۴۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۹۳۱-۹-۴