با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مهندسی انرژی

دانلود و خرید کتاب مهندسی انرژی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مهندسی انرژی  نوشته  سید حمید گوداسیایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مهندسی انرژی

«مهندسی انرژی» تألیف سیدحمید گوداسیایی (-۱۳۶۳) است. امروزه با توجه به رشد جمعیت و پیشرفت‌های صنعتی نیاز روزافزون بــه انـرژی مخصوصاً انرژی بـرق کـه از پـاک‌ترین انرژی‌هاست و به‌راحتی قابل تبدیل به انرژی‌های دیگر و قابل انتقال و توزیع و استفاده است و از طرفی پایه و اساس پیشرفت و صنعت در جهان است. بیشتر احساس می‌شود به گونه‌ای که بشر امروزی انرژی برق را با زندگی خود عجین شده می‌بیند و بدون آن زندگی را دشوار می‌بیند و از طرفی دستیابی به چنین انرژی پاک و مهمی به آسانی میسر نیست.

زیرا تولید این انرژی خود نیاز به در دسترس داشتن انرژی‌های دیگری است که این انرژی‌ها محدود و در اختیار کشورهای محدودی است و روزبه‌روز بر قیمت آن‌ها افزوده می‌گردد و حتی برای دستیابی به آن بعضاً بین دارندگان این انرژی و مصرف‌کنندگان عمده‌ی آن جنگ‌های خونین درمی‌گیرد و نمونه‌ی بارز آن همین جنگ امریکا با عراق است که به بهانه‌ی جنگ با تروریسم صورت گرفت ولی هدف واقعی آن برای دستیابی به نفت عراق بود. از طرفی محدود و تمام‌شدنی هستند و خود این انرژی‌ها قابل تبدیل به مواد با ارزش دیگری است که به مراتب گرانبهاتر و با ارزش‌تر هستند و استفاده از آن‌ها جهت تولید برق دارای آلودگی‌های زیست محیطی‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۵۷۲-۰-۲
تعداد صفحات۲۵۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۵۷۲-۰-۲