با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مثلث مقدس (راز دشمنی غرب با اسلام و مسلمانان)

دانلود و خرید کتاب مثلث مقدس (راز دشمنی غرب با اسلام و مسلمانان)

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مثلث مقدس (راز دشمنی غرب با اسلام و مسلمانان)  نوشته  اسماعیل شفیعی سروستانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مثلث مقدس (راز دشمنی غرب با اسلام و مسلمانان)

کتاب «مثلث مقدس» به قلم اسماعیل شفیعی سروستانی، متن سلسله گفتاری است با عنوان «راز دشمنی» که برای جمعی از علاقه‌مندان به مطالعات فرهنگی و طالبان شناسایی علل کینه‌ورزی و خصومت غرب و صهیونیسم علیه اسلام و مسلمانان ارایه شده‌است. در بخش غرب و آخرالزمان این کتاب آمده‌است: «در یک مساله هیچ تردیدی نیست که همه ملل و همه ادیان در آثار خود از آخرالزمان سخن گفته اند. یعنی همه ادیان در موعودگرایی مشترک اند و تنها صورت و مصداق موعود آخرالزمان در میان آنها متفاوت است و همگی در این باور که آخرالزمانی هست و در آخرالزمان اتفاقاتی می افتد و موعودی می آید با هم متفق و یک نظر هستند». راز دشمنی، مسلمانان و خلق استراتژی، مسلمانان و مجاهده بی‌امان، شرق اسلامی موجد تمدن فردا و شرق اسلامی و منابع سرشار ثروت از دیگر عناوین موجود در کتاب مثلث مقدس است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کتابخون
۱۳۹۷/۰۱/۲۶

عالی بود،به نظر بنده این نویسنده خیلی عمیق فکر می کند و می نویسد

amir
۱۳۹۹/۱۱/۰۹

عالی

mahdi.ch73
۱۳۹۷/۰۱/۲۳

بسیار عالی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
تنها در دانشگاه واشنگتن DC بیش از ۱۳۰ رشتهٔ شرق شناسی و اسلام شناسی وجود دارد و این مسئله جای تأمل دارد که فقط در یک دانشگاه غربی ۱۳۰ رشته مربوط به شرق و اسلام هست، در حالی که در شرق، حتی یک مرکز غرب شناسی جدی وجود ندارد
F313
سلام بر بهار آفریده‌ها و روشنایی بخش و طراوت بخش همهٔ روزگاران
F313
هر موجودی، قلبی دارد و برای عالم امکان نیز قلبی است و قلب عالم امکان امام زمان، علیه‌السلام،، حجّت خداست
F313
این که بعضی اشخاص- از جمله اهل سنت- به زنده بودن و حی بودن حجّت خداوند معتقد نیستند و تصور می‌کنند امام زمان، علیه‌السلام، در آخر زمان به دنیا می‌آید، از این نکته غفلت دارند که: هستی بدون حضرت می‌ایستد. عالم بدون تپش این قلب می‌میرد.
مهدی تمدن رستگار
فرهنگ و تمدن غربی، برخاسته از نفس امارهٔ انسان غربی است و همهٔ صفات نفس اماره را هم در خود دارد. شیطان مجسمهٔ تمام عیار «نفس اماره» و خودکامگی است. شیطان علیه خداوند عصیان کرد و تا انتها رفت. توسعه‌طلبی، تهاجم، ضدیت با خدا و بندگی این جریان تا عصیان علیه خدا پیش می‌رود، چنان که رفته است. همهٔ احکام آسمانی را با احکام انسانی عصیانگر جایگزین می‌کند. مگر نه این که هم‌جنس‌بازی را قانونی می‌کند، عمل منافی عفت را رواج می‌دهد، چپاول و غارت را شایع می‌سازد و تمامی فضایل الهی و انسانی را به سخره می‌گیرد؟ باید بدانیم که این جریان، با این خوی و خصلت، اساساً با فرهنگ مذهبی، انسان مذهبی، احکام آسمانی مقابله می‌کند و اگر آن را مقابل خود ببیند با تمام قوا علیه آن می‌شورد.
ali
ضمن آن که همهٔ تجربه‌های پیشین، غرب را متذکر این معنا ساخته است که خنثی‌سازی عوامل مؤثر و اشخاص مؤثر کم‌هزینه‌تر از رویارویی است. ایجاد نفاق میان مسلمانان، فرقه‌سازی، تطمیع عوامل مهم، گسیل داشتن جاسوسان، حذف فیزیکی افراد و اشخاص مؤثر و مشغول داشتن مسلمانان به لهو و لعب در زمرهٔ مجموعهٔ ترفندهای غرب علیه مسلمانان است.
ali

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۹۳۸-۵۱-۹
تعداد صفحات۱۴۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۹۳۸-۵۱-۹