با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نوآوران

دانلود و خرید کتاب نوآوران

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نوآوران  نوشته  آدام گرانت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب نوآوران

معمولا همه فکر می‌کنند که نوآوران سخت‌گیر، ریسک‌پذیر و سرکش هستند. اما حقیقت چیز دیگری است، بسیاری از نوآوران دقیقا برعکس این خصوصیات را دارند، آنها ریسک‌گریز، ترسو و به دنبال به تعویق انداختن کارها هستند. در «نوآوران» اثر آدام گرانت، می‌خوانیم که چطور مبتکران، وضعیت موجود را به چالش می‌کشند تا جهان را به جای بهتری تبدیل کنند. در مورد مبتکران نابینا و سرمایه‌گذاران یک‌چشم می‌خوانیم و اینکه چطور می‌توانیم مطمئن شویم که ایده‌مان در دنیای واقعی کار می‌کند؟ در مورد جهت‌بخشی به ریسک‌های کاری مطالبی می‌آموزیم و اینکه چطور می‌توانیم از آن برای موفقیت بیشتر استفاده کنیم. پس اگر می‌خواهید یک نوآور باشید این میکروکتاب برای شماست.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
توضیح دادن، اصول درست و نادرست و ارزش‌هایی مثل راستی، احترام و صداقت را در کودکان پایه گذاری می‌کند. توضیح دادن، نشان می‌دهد که والدین به توان درک، پیشرفت و توسعه کودک باور دارند. توضیح دادن، با نشان دادن عواقب رفتارهای منفی برای دیگران، به بچه‌ها یاد می‌دهد خود را جای دیگران بگذارند.
امیر پیمان
«طوری حرف بزنید که انگار حق با شماست و طوری گوش دهید که گویی اشتباه می‌کنید».
امیر پیمان
خلاقیت نیازمند اولین بودن نیست فقط متفاوت و بهتر باشید.
امیر پیمان
چطور ریسک پذیرهایی سازنده تربیت کنیم؟
امیر پیمان
وضیح دادن، اصول درست و نادرست و ارزش‌هایی مثل راستی، احترام و صداقت را در کودکان پایه گذاری می‌کند. توضیح دادن، نشان می‌دهد که والدین به توان درک، پیشرفت و توسعه کودک باور دارند. توضیح دادن، با نشان دادن عواقب رفتارهای منفی برای دیگران، به بچه‌ها یاد می‌دهد خود را جای دیگران بگذارند. شخصیت را تشویق کنید، نه رفتار را
امیر پیمان

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۲۳۶صفحه
نوع فایلEPUB