با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب بیوتروریسم off

بیوتروریسم

انتشارات:انتشارات هلالسال انتشار:۱۳۹۴تعداد صفحه‌ها:۲۱۶ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۴از ۸ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها۲۱۶ صفحه

معرفی کتاب بیوتروریسم

«بیوتروریسم» کاری از واحد پژوهش موسسه موعود عصر (عج)، کتابی است درباره‌ی کشتار خاموش در سراسر جهان با دارو و غذا. کتابی هولناک، امّا حقیقی و دردآور. کتابی که بسیاری از موضوع آن بی‌خبرند و در همان بی‌خبری، قربانی آن می‌شوند. این کتاب به خاطر احساس نیاز مردم به دانستن و آگاهی در این موضوع، در قالب مجموعه مقالات در ۲۱۵ صفحه منتشر شده‌است. عناوین برخی مقالات عبارتند از: تروریسم تاریخی یهود، چهار خطّ استراتژیک، آرمگدون بیوتکنولوژیک، مرگ‌های بیوتروریستی در آخرالزّمان، پروژه‌ی یونیکس، تروریسم مافیایی دارو و... این اثر، تدوین مجموعه‌ی مقالات و مطالب منتشر شده‌ی نشریه‌ی موعود با عنوان عمومی بیوتروریسم است که در قالب یک کتاب، فراروی خوانندگان پژوهشگی قرارداده‌می‌شود. به امید آنکه اذهان عمومی را متوجّه و متذکّر خطرناک‌ترین دشمن زمین، آسمان و موجودات زنده سازد.

نظرات کاربران

mahdi.ch73
۱۳۹۶/۰۹/۲۶

پدیده بیوتروریسم خیلی خاموش و بی سر و صدا در حال گسترش هست بایستی ابتدا آگاهی خودمان را افزایش بدهیم و سپس به اطلاع رسانی بپردازیم

mario
۱۳۹۶/۰۹/۲۶

پر از حقایق تلخیه که چقدر آدم دوست داره همش دروغ باشه.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۱)
بر اساس تعریف پلیس بین الملل درسال ۲۰۰۷ م. بیوتروریسم عبارت است از: منتشر کردن عوامل بیولوژیکی یا سمّی با هدف کشتن یا آسیب رساندن به انسان‌ها، حیوانات و گیاهان با قصد و نیّت قبلی و به منظور وحشت‌آفرینی، تهدید و وادار ساختن یک دولت یا گروهی از مردم به انجام عملی یا برآورده کردن خواسته‌ای سیاسی یا اجتماعی.
پدرام کریمی