دانلود و خرید کتاب بیوتروریسم
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب بیوتروریسم

کتاب بیوتروریسم

انتشارات:انتشارات هلال
امتیاز:
۴.۴از ۸ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب بیوتروریسم

«بیوتروریسم» کاری از واحد پژوهش موسسه موعود عصر (عج)، کتابی است درباره‌ی کشتار خاموش در سراسر جهان با دارو و غذا. کتابی هولناک، امّا حقیقی و دردآور. کتابی که بسیاری از موضوع آن بی‌خبرند و در همان بی‌خبری، قربانی آن می‌شوند. این کتاب به خاطر احساس نیاز مردم به دانستن و آگاهی در این موضوع، در قالب مجموعه مقالات در ۲۱۵ صفحه منتشر شده‌است. عناوین برخی مقالات عبارتند از: تروریسم تاریخی یهود، چهار خطّ استراتژیک، آرمگدون بیوتکنولوژیک، مرگ‌های بیوتروریستی در آخرالزّمان، پروژه‌ی یونیکس، تروریسم مافیایی دارو و... این اثر، تدوین مجموعه‌ی مقالات و مطالب منتشر شده‌ی نشریه‌ی موعود با عنوان عمومی بیوتروریسم است که در قالب یک کتاب، فراروی خوانندگان پژوهشگی قرارداده‌می‌شود. به امید آنکه اذهان عمومی را متوجّه و متذکّر خطرناک‌ترین دشمن زمین، آسمان و موجودات زنده سازد.

نظرات کاربران

mahdi.ch73
۱۳۹۶/۰۹/۲۶

پدیده بیوتروریسم خیلی خاموش و بی سر و صدا در حال گسترش هست بایستی ابتدا آگاهی خودمان را افزایش بدهیم و سپس به اطلاع رسانی بپردازیم

mario
۱۳۹۶/۰۹/۲۶

پر از حقایق تلخیه که چقدر آدم دوست داره همش دروغ باشه.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۱)
بر اساس تعریف پلیس بین الملل درسال ۲۰۰۷ م. بیوتروریسم عبارت است از: منتشر کردن عوامل بیولوژیکی یا سمّی با هدف کشتن یا آسیب رساندن به انسان‌ها، حیوانات و گیاهان با قصد و نیّت قبلی و به منظور وحشت‌آفرینی، تهدید و وادار ساختن یک دولت یا گروهی از مردم به انجام عملی یا برآورده کردن خواسته‌ای سیاسی یا اجتماعی.
Z313

حجم

۲۷۷٫۳ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها

۲۱۶ صفحه

حجم

۲۷۷٫۳ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها

۲۱۶ صفحه

قیمت:
۸,۰۰۰
تومان