با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیوتروریسم

دانلود و خرید کتاب بیوتروریسم

۴٫۸ از ۶ نظر
۴٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیوتروریسم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بیوتروریسم

«بیوتروریسم» کاری از واحد پژوهش موسسه موعود عصر (عج)، کتابی است درباره‌ی کشتار خاموش در سراسر جهان با دارو و غذا. کتابی هولناک، امّا حقیقی و دردآور. کتابی که بسیاری از موضوع آن بی‌خبرند و در همان بی‌خبری، قربانی آن می‌شوند. این کتاب به خاطر احساس نیاز مردم به دانستن و آگاهی در این موضوع، در قالب مجموعه مقالات در ۲۱۵ صفحه منتشر شده‌است. عناوین برخی مقالات عبارتند از: تروریسم تاریخی یهود، چهار خطّ استراتژیک، آرمگدون بیوتکنولوژیک، مرگ‌های بیوتروریستی در آخرالزّمان، پروژه‌ی یونیکس، تروریسم مافیایی دارو و... این اثر، تدوین مجموعه‌ی مقالات و مطالب منتشر شده‌ی نشریه‌ی موعود با عنوان عمومی بیوتروریسم است که در قالب یک کتاب، فراروی خوانندگان پژوهشگی قرارداده‌می‌شود. به امید آنکه اذهان عمومی را متوجّه و متذکّر خطرناک‌ترین دشمن زمین، آسمان و موجودات زنده سازد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mario
۱۳۹۶/۰۹/۲۶

پر از حقایق تلخیه که چقدر آدم دوست داره همش دروغ باشه.

mahdi.ch73
۱۳۹۶/۰۹/۲۶

پدیده بیوتروریسم خیلی خاموش و بی سر و صدا در حال گسترش هست بایستی ابتدا آگاهی خودمان را افزایش بدهیم و سپس به اطلاع رسانی بپردازیم

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
بر اساس تعریف پلیس بین الملل درسال ۲۰۰۷ م. بیوتروریسم عبارت است از: منتشر کردن عوامل بیولوژیکی یا سمّی با هدف کشتن یا آسیب رساندن به انسان‌ها، حیوانات و گیاهان با قصد و نیّت قبلی و به منظور وحشت‌آفرینی، تهدید و وادار ساختن یک دولت یا گروهی از مردم به انجام عملی یا برآورده کردن خواسته‌ای سیاسی یا اجتماعی.
پدرام کریمی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۹۶۴-۶۹۳۸-۸۷-۸
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۹۶۴-۶۹۳۸-۸۷-۸

تجربه بهتر در اپلیکیشن