با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب درون سازمان‌های دیجیتالی چه می‌گذرد؟ اثر فرشید خیرآبادی

دانلود و خرید کتاب درون سازمان‌های دیجیتالی چه می‌گذرد؟

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درون سازمان‌های دیجیتالی چه می‌گذرد؟  نوشته  فرشید خیرآبادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب درون سازمان‌های دیجیتالی چه می‌گذرد؟

«درون سازمان‌های دیجیتالی چه می‌گذرد؟» به قلم نویسندگان فرشید خیرآبادی و شادی زهره وندی پژوهشی است که به بررسی موشکافانه سازمان‌های دیجیتالی که برای تولید پایه‌ریزی شده‌اند می‌پردازد. در پیش‌گفتار کتاب می‌خوانیم: موشکافی درون یک سازمان دیجیتالی بسیار شگرف است، زیرا از یک سو دانش مدیریت را درون خود نهادینه می کند و از سوی دیگر دانش مهندسی را درون خود هضم میکند؛ از این رهگذر به مجموعه ای بر پایه مهندسی مدیریت می رسیم. شروع خوب، شروعی مهندسی‌شده است. کنش ها و واکنش های حساب شده، رمز پیروزی سازمان های نوبنیاد است. نهادهای دیجیتالی با مجموعه ای از مفاهیمی که در گذشته وجود داشته و از دانش مدیریت وام گرفته شده روبروست و از سوی دیگر با کلکسیون مفاهیمی که در نهادهای دیجیتالی بصورت ویژه وجود دارد روبروست. مقاله حاضر تحت عنوان: «درون سازمان های دیجیتالی چه می‌گذرد؟» به بررسی ساز و کار مدیریتی، معماری‌های سازمان‌ها –بدون پرداختن به Business Model آنها- و دپارتمان‌سازی و تیم‌سازی‌ها خواهیم پرداخت. به تعاریف و تفسیرهای کنشگران درون سازمان را می‌گوییم و در به آماده‌سازی سازمان و دریافت پروژه و راه اندازی خط تولید پروژه می‌پردازیم، آنگاه به کنترل کنشگران پروژه و زمان‌بندی‌ها و دیگر سازوکار های مدیریتی جهت ادارهٔ سازمان و انجام پروژه نگاه خواهیم انداخت. در پایان دلایل شکست پروژه‌ها در نهادهای دیجیتالی را بررسی می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
bestboyir
۱۳۹۶/۰۹/۰۹

خیلی کلی و کوتاه بود. اما برای کسی که سررشته نداره خوبه.

mobinamohammadi
۱۴۰۰/۰۲/۲۴

❌❌❌❌منظور رساندن این کتاب خیلی راحت نبود و برای کسی که اولین کتابش در این زمینه رو میخونه اصلا روان نیست حتی بعضی جاها کلمه ها معنی نشده بودن و به زبان بیگانه بود مثال (پلان:pelan) نوشته بودند و خیلی جاهای

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
تیم با گروه متفاوت است. در یک گروه افراد صرفا مسولیت خود را انجام می‌دهند و تحت کنترل مستقیم قدرت خارجی قرار دارند اما در تیم‌ها، اعضا تیم، مسولیت تیم را می‌پذیرند و از سیستم خودکنترلی بهره می‌برند و رقابتی با دیگر اعضا وجود ندارد بلکه نیل به هدف و حرکت در مسیر برنامه ریزی شده اهمیت دارد.
رضا خدابنده‌لو

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۱۰صفحه
نوع فایلEPUB