با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب معجزه موفقیت اثر سمانه  فلاح

دانلود و خرید کتاب معجزه موفقیت

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب معجزه موفقیت  نوشته  سمانه  فلاح  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب معجزه موفقیت

«معجزۀ موفقیت» نوشته رابرت کیوساکی( -۱۹۴۷)، سخنران انگیزشی و آموزگار مهارت‌های کسب و کار و شارون لچتر (-۱۹۵۴) است. این کتاب در تلاش است تا کمک کند خواننده نیز بتواند داستان موفقیت خود را بسازد. افرادی که در این کتاب داستان‌هایشان را با خوانندگان به اشتراک می‌گذارند در پی دستیابی به یک هدف مشابه و متعالی هستند: آزادی مالی. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: در حالی که من در شهر جکسون ویل دوران نوجوانی‌ام را می‌گذراندم، اعتماد به نفس خود را روز به روز بیشتر از دست می‌دادم و توانایی‌هایم برای انجام کارها و کسب موفقیت کم و کمتر می‌شد. به این دلیل بود که انگیزه کافی برای روبرو شدن با موفقیت‌ها را نداشتم. با این حال دو سال پیش، زمانی که بیست و پنج سال داشتم بدون هیچ انگیزه ای با یکی از افرادی که در یک بازاریابی شبکه ای مشغول کسب آموزش‌های مالی بود آشنا شدم. او یک فیلم ویدیویی به من داد از من خواست که بی وقفه آن را تماشا کنم. وقتی فیلم را نگاه کردم با آقایی به نام رابرت کیوساکی آشنا شدم. او بسیاری از لغات مرتبط با پول را به زبان ساده توضیح داد و من که تا آن زمان چنین حرفهایی نشنیده بودم به او علاقه مند شدم و خواستم بحث‌های او را دنبال کنم. احساس می‌کردم که او در فیلم فقط و فقط با من صحبت می‌کند. او یک جمله را دائما تکرار می‌کرد. دارایی‌های خود را افزایش و بدهی‌هایتان را کاهش دهید. به گفته او تمامی اهداف هر انسانی قابل دسترسی هستند فقط کافی است یاد بگیریم که چگونه در مسیر دستیابی به آنها قدم برداریم. از زبان او شنیدم که به سرمایه‌گذاری در زمینه املاک و مستغلات علاقه مند است چون تصور می‌کند که آینده مالی قوی‌تری دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
sedaghat
۱۴۰۱/۰۷/۰۵

لطفا هر عنوان کتاب کیوساکی که دارین تبدیل به کتاب صوتی کنین بقدری مفیده که همشون جذابیت گوش کردن و خرید دارند

ابوالفضل میری
۱۳۹۸/۰۱/۰۴

عالللللللییییییی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
اغلب میلیونرها و ثروتمندان بیش از سه بار در کارشان شکست خورده‌اند اما در نهایت نتیجه ی بارها مقاومت در برابر شکست را به بهترین شکل گرفته‌اند.
momen313

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۲۹
شابک۹۷۸۶۰۰۶۲۳۵۸۷۵
تعداد صفحات۳۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۲۹
شابک۹۷۸۶۰۰۶۲۳۵۸۷۵