با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پدر جودی آشغالی است

دانلود و خرید کتاب پدر جودی آشغالی است

۴٫۱ از ۶۷ نظر
۴٫۱ از ۶۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پدر جودی آشغالی است  نوشته  ماتیو لیچت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پدر جودی آشغالی است

«پدر جودی آشغالی است» نوشته ماتیو لیچت، نویسنده ستون‌های نشریات آمریکایی و از مجموعه مطالعه در وقت اضافه است. زمان تقریبی مطالعه: ۱۱ دقیقه

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴۵)
بلاتریکس لسترنج
۱۳۹۷/۱۰/۲۵

پدر خوبی داشت

AmirHossein[AHS]
۱۳۹۹/۰۴/۰۷

عالی...... خیلی درس برای یادگرفتن داره😉

♡♡♡Mahsa banoooooo♡♡♡
۱۳۹۹/۰۳/۳۰

کتاب خوبی عاااشقش شدم و همین طور خیلی آموزنده بود توصیه میکنم حتما بخونین👌👌👌

Zahra Yasi
۱۳۹۶/۰۷/۰۳

خوب و آموزنده بود شاید خیلیا میگن این برای فرهنگ سازی کودکان و نوجوانانه اما امروزه کم هم نیستند ک دیگران رو به مسخره میگیرند چه در زمینه ی شغلی و چه در جهات دیگر ،رفتگربودن ک هیچ، این ک کارگر هم

- بیشتر
🧚‍♂️💚𝙃𝙖𝙨𝙩𝙞💚🧚‍♂️
۱۳۹۹/۰۴/۰۸

حتما این کتاب رو بخونید خیلی آموزنده و زیبا😇👌👌👏👏

📚عشق کتاب📚
۱۳۹۹/۰۴/۰۹

برای اموزش به کودکان عالیه

لونا
۱۳۹۸/۱۲/۲۲

داستان کتاب خیلی جالب بود، ولی در صفحه ۱۸، نام جودی را به اشتباه "سیندی" نوشته بودند. نمی دانم اشکال از نویسنده است یا مترجم، اما به هر حال، اشتباه عجیبی بود.

حاتمی
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

با اینکه بارها کتابهایی خوندیم یا فیلم و کارتونهایی دیدیم، اما بازم جا داره که روی این موضوعات کار فرهنگی بشه. به هر حال کتاب خوب و آموزنده ای بود

🌈Dreamer🍊
۱۳۹۹/۰۸/۳۰

سلام. پیشنهاد میکنم اگه بچه ای رو میشناسین که تحت تاثیر حرفای دوستاش، اعتماد به نفسشو از دست داده و خودش و داشته هاشو نمیپذیره و دوست نداره (خصوصا درمورد چیزایی که توانایی تغییرشو نداره)؛ این کتابو براش بخونین. ^-^

❥ⓕⓣⓜⓗ❥
۱۳۹۸/۰۹/۰۷

پدر جودی یک مرد خیــلی خوب بود♥ به نظـرم داستانیه که بیشتـر مناسب بچه هاست😄

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۶)
جودی طنابی را کشید و بوق زد.
😂😂😂😂😂😂😂
«اما یادت باشه، کار سختی که خوب انجام بشه، چیزیه که باید بهش افتخار کرد.
اللهم عجل لولیک الفرج
همه زباله تولید می‌کنند، اما بابای من همه‌ی زباله‌ها رو از بین می‌‌‌بره
سیامک
هر وقت یکی از جودی می‌‌‌پرسد که پدرش برای گذران زندگی چه کار می‌کند، او می‌‌‌گوید: «او آشغالیه!» و اگر آن‌ها بگویند: «اوه!» او می‌‌‌گوید، «همه زباله تولید می‌کنند، اما بابای من همه‌ی زباله‌ها رو از بین می‌‌‌بره».
مرضیه دانایی
وقتی کسی پشت سرِ آدم می‌‌خندد نمی‌شود بی‌خیال بود. جودی در واقع چیزی نشنیده بود، شاید پچ‌پچی، اما وقتی برگشت، دخترها در ردیف پشتی کلاس به او نگاه می‌کردند، آن‌ها دستپاچه شدند و سعی کردند نیشخندها و هرهر خندیدنشان را پنهان کنند.
#Mohad3h#
آشغالی بودن... منظورم اینه که، یعنی...مأمور جمع‌آوری زباله، کاری بسیار مفیده. ما باید همگی قدردان آقای هریس باشیم. ما بدون او کجاییم؟ تا گردنمون توی آشغال، دوست دارید؟
📚عشق کتاب📚
حالا نوبت بهترین قسمت کاره، جودی. وقتی می‌‌‌شه گفت همه هنوز کار می‌کنند، من به خونه می‌‌‌رم، خودمو تمییز می‌کنم، بوسه‌ی عمیقی از مادرت می‌‌‌گیرم... و بعد به مدرسه می‌‌‌آم تا مثل هر روز از مدرسه تو رو بیارم. این دلیل اصلیه که آشغالی بودنو خیلی دوست دارم.
📚عشق کتاب📚
ـ بابا پشت پیشخوانه و مامان حساب و کتابو نگه می‌‌‌داره. اما من می‌‌‌خوام که خلبان باشم
الهه
همه زباله تولید می‌کنند
امیر
وقتی کسی پشت سرِ آدم می‌‌خندد نمی‌شود بی‌خیال بود. جودی در واقع چیزی نشنیده بود، شاید پچ‌پچی، اما وقتی برگشت، دخترها در ردیف پشتی کلاس به او نگاه می‌کردند، آن‌ها دستپاچه شدند و سعی کردند نیشخندها و هرهر خندیدنشان را پنهان کنند. او برگشت و به معلمش نگاه کرد. آقای سؤالس داشت در مورد کارهای روزانه مردم صحبت می‌‌‌کرد. او همچنین می‌‌‌خواست بفهمد دانش‌آموزانش وقتی بزرگ شدند دوست داشتند چه کاره باشند.
♡♡♡Mahsa banoooooo♡♡♡