با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب چرا مریخ و ونوس به هم برخورد می‌کنند؟ اثر علیرضا همتی

دانلود و خرید کتاب چرا مریخ و ونوس به هم برخورد می‌کنند؟

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چرا مریخ و ونوس به هم برخورد می‌کنند؟  نوشته  علیرضا همتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چرا مریخ و ونوس به هم برخورد می‌کنند؟

«چرا مریخ و ونوس به هم برخورد می‌کنند؟» یا چرا مردان و زنان باهم ناسازگاری می‌کنند؟ نوشته دکتر جان گری(-۱۹۵۱) سخنران، نویسنده و مشاور خانواده آمریکایی است. این کتاب به بهبود روابط زن و مرد با درک رفتار متفاوت آنها در مقابله با استرس و بررسی دلایل ناسازگاری آنان می‌پردازد. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: امروزه دریافت حمایت کامل مردان، به سادگی گذشته نیست. امروزه هنگامی که مردان در زندگی زنان نقش ایفاء می‌کنند، زنان گیج می شوند. زنان حتی احساس نیاز می‌کنند که مردان بیشتر شبیه زنان باشند و یا بعضا زنان احساس می‌کنند هیچ نیازی به مردان ندارند. و حتی کارهایی برای نزدیک شدن نمی‌کنند. با استقلال و خود باور بودن، زنان مدرن می‌خواهند زندگی را با مرد تقسیم کنند و احساس نیاز واقعی به مرد نمی‌کنند. آنها مرد را می خواهند، اما نیاز به مرد آنها را خوار می‌کند. هنگامیکه زنان به مردان احتیاج دارند، آنها اغلب می خواهند مردان همانی باشند که هستند نه همانند کسی که نمی‌توانند باشند. نهایتا مرد می‌خواهد به وجودش احساس نیاز گردد و مجذوب زنی هستند که در مقابل عملکردش قدردانی نماید. هنگامی که به مرد احساس نیاز می‌گردد، او می‌تواند متفاوت باشد. زنی که به صورت اتوماتیک از مرد قدردانی می‌کند، استرس زندگی خودش را فروکش می نماید. زنی که به صورت آشکارا به مرد احساس نیاز می‌کند، او را همانند زنبور عسل جذب می‌کند. زنانی که بسیار موفق و مستقل هستند اغلب تنها می‌مانند، چونکه آنها نمی‌دانند که چرا به مرد نیازمندند. از نظر آماری، زنانی که از لحاظ مالی موفق ترند، شانس ازدواج آنها پایین می‌آید، و احتمال طلاق آنها بیشتر است. ریشه اغلب این طلاق‌ها زنان هستند. این آمار با احساس نیاز زنان به مردان، و قدردانی از تلاشهای آنها تغییر می‌یابد. قدردانی از کسی که به او احساس نیاز نداری بسیار چالش بر انگیز است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
مری
۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کتاب راه حل هایی برای بهتر زندگی کردن است. ترجمه روانی دارد

علی
۱۳۹۶/۰۴/۰۹

پرفروش ترین کتاب امریکا در زمینه زناشویی است و مطالعه آن به سوالات مربوط به عدم درک و پیش بینی رفتارهای زنان پاسخ می دهد و راهکار ارائه می کند

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۰۱
شابک‫‭۹۷۸-۶۰۰-۹۱۳۰۵-۱-۱
تعداد صفحات۱۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۰۱
شابک‫‭۹۷۸-۶۰۰-۹۱۳۰۵-۱-۱