دانلود و خرید کتاب زندگی به سبک زیارت کاظم رجبعلی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب زندگی به سبک زیارت

کتاب زندگی به سبک زیارت پژوهشی‌ادبی از مدرسه دانشجویی ادبیات، هنر و رسانه و واحد ادبی دبیرخانه دائمی سوره های قرآن (خوشه چینان وحی) است که به سرپرستی کاظم رجبعلی و فاطمه قنبریان و مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت (ع) تألیف و تدوین و به همت مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم‌السلام دانشگاه تهران به چاپ رسیده است. این کتاب مجموعه‌ای از داستان‌ها و قطعات ادبی است که با الهام از مضامین سورهٔ مبارکهٔ حجرات به رشتهٔ تحریر درآمده‌اند.

درباره کتاب زندگی به سبک زیارت

قرآن کریم به‌عنوان منبعی ارزشمند و گنجینه‌ای عظیم از معارف و اصول اساسی زندگی در ساحات گوناگون فردی و اجتماعی، همواره مورد توجه ادبا و علما قرار گرفته است. از‌آنجاکه تعلیمات این کتاب شریف برای همهٔ انسان‌ها حاوی نکاتی درس‌آموز و تأمل‌برانگیز و هر کس می‌کشد به‌قدر توان خویش از آیات قرآن بهره گیرد، مدرسهٔ دانشجویی ادبیات در اقدامی خلاقانه اقدام به انتشار متون ادبی و داستان‌هایی با الهام از آیات سوره‌های مبارکهٔ قرآن کرده است و این کتاب به‌صورت ویژه به سورهٔ حجرات اختصاص دارد. این متون ادبی که به ابتکار این مجموعه «سوره‌نوشت» نامیده شده‌اند حاصل تدبر در قرآن کریم و ترکیب آن با ذوق و قریحهٔ ادیبانه است. ذوقی که به اندازهٔ توانش کوشیده تا معنا و روح سوره را دریافته و متنی ادبی متناسب با هر آیه و مرتبط با کل سوره ارائه دهد و از ترکیب قرآن و ادبیات، دریچه‌ای نو به روی جویندگان جوهر کلام وحی بگشاید. 

خواندن کتاب زندگی به سبک زیارت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به مطالعهٔ متون ادبی، کتاب‌های مذهبی، دانشجویان و پژوهشگران رشته‌های ادبیات، مطالعات ادیان و الهیات و طلاب از خواندن این کتاب لذت خواهند برد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۲٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۸۰ صفحه

حجم

۲٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۸۰ صفحه

قیمت:
۱۲,۰۰۰
تومان