دانلود و خرید کتاب آزمایش های باحال کیمبرلی درتینگ ترجمه محبوبه نجف خانی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب آزمایش های باحال

کتاب «آزمایش های باحال» نوشتۀ کیمبرلی درتینگ و شلی ر. جوهانس، ترجمۀ محبوبه نجف خانی و  ویراستۀ سیده هستی حسینی است و انتشارات مهرسا آن را منتشر کرده است. 

درباره کتاب آزمایش های باحال

داستان یا یک روز خاص در مدرسه آغاز می‌شود. روزی که سیسی می‌تواند گربه‌اش را اینشتین را به مدرس ببرد. معلم قصد داشت آزمایشی را انجام دهد برای همین اجازۀ آوردن اینشتین به مدرسه را داده بود. سیسی عاشق علم است و حالا که گربۀ او هم بخشی از آزمایش مدرسه شده است بسیار هیجان‌زده و خوشحال است.

در کتاب آزمایش‌های باحال معلم می‌خواهد از طریق یک آزمایش باحال نیروهای کشش و رانش را به دانش‌آموزانش آموزش بدهد. او برای نشان‌دادن این مفهوم دانش‌آموزان را به دو گروه تقسیم می‌کند و هر دو گروه باید با وسایلی که معلم در اختیارشان می‌گذارد یک خوراکی‌انداز برای اینشتین درست کنند. سیسی و هم‌کلاسی‌هایش با کار تیمی و همکاری یکدیگر باید از علم، دانش، خلاقیتشان استفاده می‌کنند و یک دستگاه خوراکی‌انداز می‌سازند.

کتاب‌های مجموعۀ سیسی عاشق علم است از طریق داستان و با زبانی ساده، کودکانه، روان و دلچسب کودکان را با مفاهیم اساسی و اولیۀ علم، تکنولوژی، ریاضی و مهندسی و همین‌طور واژه‌ها و اصطلاحات علمی مربوط به آن‌ها آشنا می‌کند بنابراین برای استفاده در کلاس‌های مهدکودک و پیش‌دبستانی بسیار مناسب است. این مجموعه به کودکان می‌آموزد نسبت به دنیای پیرامونشان کنجکاو باشند. کتاب آزمایش‌های باحال تصاویر زیبا و جالبی دارد. هر صفحه از کتاب ۲ تا ۶ جملۀ کوتاه دارد تا بچه‌هایی که تازه خواندن را یاد می‌گیرند بتوانند به راحتی از روی جملات بخوانند. آزمایش ووسایل مورد نیاز آن به گونه ای است که بعد از خواندن کتاب بچه ها هم می‌توانند در خانه آن آزمایش را انجام دهند.

خواندن کتاب آزمایش های باحال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به علاقه‌مندان به داستان‌های کودک، کودکان پیش‌دبستانی، بچه های ۴ تا ۸ سال و همچنین تمام کسانی که ماجراجویی را دوست دارند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب آزمایش های باحال

«سیسی و دوستش آیزاک داشتند به مدرسه می‌رفتند. سیسی گربه‌اش اینشتین را توی چرخ‌دستی گذاشته بود و می‌کشید. آیزاک با پا به توپ فوتبالش ضربه می‌زد. امروز روز مخصوصی بود. معلمشان خانم کوری، کنار تیرک پرچم به دیدن سیسی و آیزاک آمد و از سیسی پرسید: اینشتین برای کلاس علوم امروز آمادگی دارد؟ اینشتین از توی چرخ‌دستی پرید بیرون و میو‌میو کرد. سیسی گفت: اینشتین خیلی ذوق‌زده است. خود سیسی هم خیلی هیجان داشت. سیسی عاشق علم بود. لحظه‌شماری می‌کرد که هرچه زودتر آزمایش جدیدی را شروع کند»

نظرات کاربران

کاربر 7641968
۱۴۰۲/۰۹/۱۳

عالی عالی بهترین کتابی که خواندم🙂🫠🤩🥰😘💞💓❤️‍🔥

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۷۲٫۳ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۴۰ صفحه

حجم

۷۲٫۳ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۴۰ صفحه

قیمت:
۱,۹۵۰
تومان