با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
موفق‌ها چگونه یک فیل را می‌خورند؟ چیزی نیست که نتوانید از عهده‌اش برآیید

دانلود و خرید کتاب موفق‌ها چگونه یک فیل را می‌خورند؟ چیزی نیست که نتوانید از عهده‌اش برآیید

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب موفق‌ها چگونه یک فیل را می‌خورند؟ چیزی نیست که نتوانید از عهده‌اش برآیید  نوشته  ابراهیم علی عزیزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب موفق‌ها چگونه یک فیل را می‌خورند؟ چیزی نیست که نتوانید از عهده‌اش برآیید

« شما قادر به خوردن یک فیل هستید به شرط آنکه آن را لقمه لقمه بخورید.»

«موفق‌ها چگونه یک فیل را می‌خورند؟» نوشته ابراهیم علی‌عزیزی(-۱۳۴۸) است. این کتاب می‌خواهد به شما ثابت کند که صاحب یک قابلیت و توانمندی بی نظیرهستید و می‌توانید هر موقعیتی را به شکل دلخواهتان درآورید.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

من در اینجا می‌خواهم بگویم که شما هم می‌توانید مانند من تفاوت‌های زیادی در زندگی ایجاد کنید و پایتان را از گلیمتان درازتر و لقمه‌های بزرگ‌تر از دهانتان بردارید؛ اما رسیدن به این تحول شرط دارد. تعجب نکنید!

شما از نادر موجوداتی هستید که توانایی دست یابی به اهداف مختلفی را دارید. در یک مجله علمی خواندم که دانشمندان به کشف جالبی در مورد مغز انسان دست یافته‌اند. آن دستاورد بزرگ این است که مغز انسان شکل پذیر است و برای باهوش شدن به تغییر خود می‌پردازد»

این ابر رایانه باهوش(مغز) توانایی آن را دارد که شما را به در آمد عالی، اعتماد به نفس بالا، مدیریت یک شرکت بزرگ، تجارتی پرسود، به یک همسر ایده آل، شغل مورد علاقه، خانه‌ای زیبا، درجات عالی تحصیلی، خودروی مدل بالا وارتقای روحی برساند. با خواندن این کتاب مسیر رسیدن به اهداف بزرگ، برای شما امری محال و غیر ممکن نخواهد بود. رفته رفته با بکارگیری روش‌های این کتاب باور می‌کنید که می‌توانید به خواسته‌های باشکوه خودتان دست یابید. من که توانستم با کاربرد این روش‌های گام به گام، از فضای فقرو ناکامی به دنیای انسان‌های موفق جامعه پا بگذارم.

روش‌هایی که در این کتاب شرح داده‌ام حاصل چندین سال تجربه، تحقیق و مطالعه دستاورهای زندگی خودم و سایر چهره‌های موفق جامعه بوده است. این کتاب به شما این جسارت و شجاعت را می‌دهد که به جریان خوشبختی متصل شوید و در مسیر این جریان پُرانرژی درک کنید که چه هستید و می‌توانید به کجا برسید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۵-۴۱۵-۳‬
تعداد صفحات۱۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۵-۴۱۵-۳‬