با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خدمتکار شگفت‌انگیز

دانلود و خرید کتاب خدمتکار شگفت‌انگیز

۴٫۱ از ۱۱ نظر
۴٫۱ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خدمتکار شگفت‌انگیز  نوشته  دومینیک  دمرس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب خدمتکار شگفت‌انگیز

«خدمتکار شگفت‌انگیز» جلد پنجم از مجموعه «ماجرای خانم شارلوت» نوشته دومینیک دِمِرس(-۱۹۵۶)، نویسنده کانادایی و یک رمان کودکان است. تصویرگری این کتاب را تونی راس(-۱۹۳۸)، تصویرگر و هنرمند انگلیسی انجام داده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
Zahra
۱۳۹۹/۰۸/۰۸

خیلی خیلی بد بود😕😕😕

❤️درود بر امام خامنه ای و نصرالله❤️
۱۳۹۷/۰۶/۲۶

خیلی عالی، منو یاد بعضی از مسئولین و آقا زاده ها انداخت، ترجمه عالی

آیناز ر
۱۳۹۹/۰۹/۲۵

کاملا جذاب بود احتمالا بچه های کوچیک از این کتاب خیلی خوششون بیاد

M ، A
۱۳۹۹/۰۶/۱۱

حتی از نمونه اش هم خوشم نیومد😤😡

sara
۱۳۹۵/۱۲/۰۹

چًرا ارزان نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦

merinet
۱۳۹۹/۰۱/۱۱

سا را جان ! اینکه خیلی ارزونه😱🏨

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
این جمله‌ی پرشور و نشاط با حروف درشت در راهروی ورودی فرهنگ‌سرا با رنگ بر زمین نقش بسته بود: ستاره‌ات را پیدا کن و هرگز از آن رو برنگردان!
بلاتریکس لسترنج
آلکسیا پرسید: «اصلاً این خوش‌گولان چی هست؟» خانم شارلوت جواب داد: «خوش‌گولان؟ خُب... خوش‌گولان دیگر؛ هر چیزی که باعث خوش‌گولان شود.» ژوستین‌-‌ژِرِمی، اِدواردو و آلکسیا هنوز منتظر بودند. خانم شارلوت در ادامه گفت: «هر چیزی که به ما شور و حال می‌دهد، خوشحالمان می‌کند، موجب رشد و تربیتمان می‌شود، و به ما آگاهی می‌بخشد، خوش‌گولان است؛ هر چیزی که باعث شود فوق‌العاده سرحال و پرجُنب‌وجوش شویم؛ هر چیزی که باعث شود فکر کنیم بال در آورده‌ایم و پرواز می‌کنیم.»
بلاتریکس لسترنج
موقعی که آلکسیا به دنیا آمده بود، پدر و مادرش از هم جدا شده بودند. آن‌ها هر دو وکیل داشتند و حرف‌هایشان را از طریق وکیل به گوش یکدیگر می‌رساندند. در تمام این سال‌ها، آلکسیا حتی یک بار هم پدر و مادرش را یک‌جا با هم ندیده بود! او برای این که به خودش دلداری بدهد، می‌گفت که بالاخره یک روز اسمش در کتاب رکوردهای گینس ثبت خواهد شد؛ در صفحه‌ی مربوط به طلاق به عنوان غم‌انگیزترین سرگذشت بشری
بلاتریکس لسترنج
«احساسات و هیجان‌ها توفان‌هایی کوچک هستند. وقتی آن‌ها را در دل خود نگه داریم و زندانی کنیم، به تُندبادهایی خطرناک و ویرانگر تبدیل می‌شوند. خوب است که همیشه این توفان‌های کوچک را آزاد و رها سازیم.»
ستایش

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۰۳-۹۰۳-۴
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۰۳-۹۰۳-۴