دانلود و خرید کتاب آموزش نرم افزار الگوساز جمینی Gemini فاطمه عرب یوسف آبادی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب آموزش نرم افزار الگوساز جمینی Gemini اثر فاطمه عرب یوسف آبادی

کتاب آموزش نرم افزار الگوساز جمینی Gemini

معرفی کتاب آموزش نرم افزار الگوساز جمینی Gemini

کتاب آموزش نرم افزار الگوساز جمینی Gemini نوشتهٔ فاطمه عرب یوسف آبادی و ویراستهٔ مهدیه مخبری است و موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب آموزش نرم افزار الگوساز جمینی Gemini

نرم‌افزار جمینی یکی از بهترین نرم‌افزارهای حوزه پوشاک و لباس است. از این برنامه برای ترسیم الگوهای درست و سریع استفاده می‌‌کنند. استفاده از این برنامه الگوساز، موجب صرفه‌جویی در زمان و پارچه دور ریز نسبت به روش‌های سنتی ترسیم الگو می‌شود. رابط کاربری فارسی این برنامه باعث شده که بسیار ساده و روان با خیال راحت و به دور از سردرگمی‌های رایج هنگام طراحی لباس، بتوانید با نرم‌‌افزار Gemini کار کنید.

مؤسسهٔ فرهنگی هنری دیباگران تهران ناشر تخصصی مجتمع فنی تهران است. این انتشارات با شعارهای «یک کتاب می‌تواند زندگی ما را تغییر دهد.» و «هر کتاب دیباگران تهران، یک فرصت جدید شغلی و علمی» شروع به فعالیت کرده است. مؤسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران بیش از ۴۰ سال سابقهٔ فعالیت در نشر آثار علمی دارد و با همکاری اساتید و متخصصان و مؤلفان و مترجمان حرفه‌ای و مشهور بیش از ۱۰۰۰ کتاب در حوزه‌های کامپیوتر و انفورماتیک و داده‌پردازی، برق و الکترونیک و مخابرات، تجارت الکترونیک، فناوری‌های نوین، گرافیک، مالتی مدیا، مدل‌سازی و سه‌بعدی، فنی، مهندسی، عمران، مکانیک، نرم‌افزارهای کاربردی، آموزش انواع مهارت‌های شغلی بر اساس استانداردهای ملی و بین‌المللی، کاردانش و فنی و حرفه‌ای، حسابداری، مدیریت و منابع انسانی، بازاریابی، آموزش علوم جدید برای فناوران جوان و نوجوانان، مکانیک خودرو، کتاب‌های کنکوری مقاطع مختلف تحصیلی (پزشکی، فنی مهندسی، کشاورزی و علوم دامی) و هنر ترجمه و تألیف کرده است.

خواندن کتاب آموزش نرم افزار الگوساز جمینی Gemini را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به کسانی که می‌خواهند با  نرم افزار الگوساز جمینی آشنا شوند پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران

مشاهده همه

نظرات کاربران

کاربر 7597326
۱۴۰۲/۰۹/۰۵

خوبه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱۱٫۵ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۱۵۰ صفحه

حجم

۱۱٫۵ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۱۵۰ صفحه

قیمت:
۷۵,۰۰۰
تومان