دانلود و خرید کتاب حرکت از درون به بیرون اثر لزلی مکلنن | انتشارات حتمی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب حرکت از درون به بیرون

کتاب حرکت از درون به بیرون نوشتهٔ لزلی مکلنن و جولی پک و ترجمهٔ یوسف مقدس تبریزی و محمد الغوثی و نفیسه همایی مراد و مهدی نوروزی است و انتشارات حتمی آن را منتشر کرده است.

انتشارات حتمی یکی از ناشرین معتبر و نام‌آشنا در حوزه نشر کتاب‌های تخصصی علوم ورزش و پزشکی است که پس از طی مراحل پر فراز و نشیب، به این جایگاه دست یافته است.

از ابتدای فعالیت، انتشارات حتمی به‌طور تخصصی در زمینه علوم ورزشی و آکادمیک به چاپ کتاب پرداخت، اما در سال‌های اخیر، اقبال مردم و عموم جامعه به کتاب‌های ورزشی زیاد شده و اکنون ۷۰درصد از کتاب‌های انتشارات حتمی در زمینه تربیت بدنی در سطح عمومی، رشته‌های ورزشی، فدراسیون‌ها و … است. با توجه به نیاز جامعه به‌ویژه پس از شیوع ویروس کرونا، اخیراً چاپ کتاب‌های پزشکی و سلامت و به‌ویژه پزشکی در حوزه ورزش به مجموعه فعالیت‌های انشارات حتمی افزوده شد.

اعتقاد مدیریت انتشارات حتمی بر این است که در زمینه علوم ورزشی باید با علم و پیشرفت‌های روز همگام بود و لذا بیش از ۸۰درصد از کتاب‌های منتشر شده در قالب ترجمه است. تاکنون تعداد ۵۳۷ عنوان از کتاب‌های انتشارات حتمی در سایت خانه کتاب ثبت شده و برای ۶۹۷ مورد نیز تاکنون شابک صادر شده است.

انتشارات حتمی در مدت یک دهه فعالیت خود در حوزه نشر کشور، موفق به دریافت ۱۲ نشان برتر کشوری ازجمله ناشر نمونه کشور در سال ۱۳۹۳، برگزیده کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، برگزیده کتاب‌های علوم ورزشی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۱ و لوح تقدیر از سوی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای کشور برای چاپ کتاب «راهنمای تغذیه بالینی در کووید ۱۹» شده است.

انتشارات حتمی علاوه بر تقویت زمینه‌های فعالیت و همکاری با نهادها و مراکز متولی ورزش و علوم ورزشی در کشور، در چشم‌انداز پیش‌روی خود، نگاهی نیز به آن سوی مرزهای کشور و حضور در عرصه بین‌الملل دارد.

درباره کتاب حرکت از درون به بیرون

موضوع کتاب حرکت از درون به بیرون در مورد حرکت است و حرکت مترادف با زندگی است. زندگی ما از اولین تکان ناگهانی در رحم تا آخرین تلاش‌های سیستم عصبی در لحظه مرگ، سراسر حرکت است. حرکت در تمام جنبه‌های گوناگون مانند حواس، فکر، عمل یا احساسات مترادف با زندگی است.

آنچه در کتاب حرکت از درون به بیرون می‌خوانید:

فصل اول تعادل پویا

فصل دوم راستای اسکلتی و آزادسازی حرکت

فصل سوم پیشرفت دوره‌ای

فصل چهارم اصلاح جهت‌دهی با کیفیت حرکت

فصل پنجم ارتباطات سر و لگن

فصل ششم ارتباط توان و دقت با سیستم عصبی

فصل هفتم سازمان‏دهی فشار

خواندن کتاب حرکت از درون به بیرون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خوانندگان اصلی اين کتاب عبارت‌اند از دانشجويان حرکت شناسی، علوم ورزشی، تندرستی، مربيگری و تربيت بدنی و دانشجويانی که در برنامه‌های آمادگی پيش از تدريس شرکت می‌کنند و به طور کل دانشجويان رشته علوم ورزشی که هدفشان يادگيری آمادگی جسمانی، توانبخشی و علم تمرين است و نيز متخصصان تندرستی.

همهٔ کتاب‌های چاپی

مشاهده همه

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

MOHSEN.RC2020
۱۴۰۱/۱۱/۱۰

در بینهایت قرار بدید لطفاً 🙏

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است