دانلود و خرید کتاب نامه مدیریت با رویکرد کنترل های داخلی جواد کاظمی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب نامه مدیریت با رویکرد کنترل های داخلی اثر جواد کاظمی

کتاب نامه مدیریت با رویکرد کنترل های داخلی

انتشارات:انتشارات بورس
امتیاز:
۵.۰از ۱ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب نامه مدیریت با رویکرد کنترل های داخلی

کتاب نامه مدیریت با رویکرد کنترل های داخلی نوشتهٔ جواد کاظمی و رضا توسلی است. انتشارات بورس این کتاب را روانهٔ بازار کرده است.

درباره کتاب نامه مدیریت با رویکرد کنترل های داخلی

کتاب نامه مدیریت با رویکرد کنترل های داخلی بر اساس تجارب و یافته­‌های مؤلفان و استفاده از نمونه‌نامه‌­های مدیریت شرکت­‌های متعدد و همچنین استفاده از نقطه‌نظرات اساتید، نمونهٔ رایج نقاط ضعف کنترل‌­های داخلی شرکت­‌ها همراه با پیشنهادهای کاربردی برای اصلاح آن ارائه شده است. انتظار می‌­رود این چارچوب به سازمان­‌ها در طراحی، پیاده‌­سازی، اجرا و ارزیابی اثربخشی سیستم کنترل‌­های داخلی کمک کند.

انتشارات بورس رسماً از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرده است. چشم‌انداز این انتشارات، مرجعیت در انتشار کتاب‌های مالی در سطح ایران و منطقه است. این انتشارات افزون بر چاپ کتاب، اقدام به نشر بولتن‌ها، فصل‌نامه‌های سازمان بورس و نیز محصولات نرم‌افزاری همچون دی‌وی‌دیِ حاوی متن کتاب، کتاب صوتی و فلش‌کارت کرده است. مجموعهٔ «کندو» هم یکی از زیرمجموعه‌های انتشارات بورس است که با رویکرد آموزش، فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح سواد و هوش مالی گروه کودک و نوجوان پدید آمده است.

انتشارات بورس که بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب چاپ و منتشر کرده، با نظر به گسترش بازارهای مالی و باتوجه‌به نیاز روزافزون طیف گسترده‌ای از دانشجوها و پژوهشگرهای رشته‌های گوناگون (اقتصاد، مدیریت‌ها، مشاورهای سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذارها و دوستداران موضوعات مربوط به بازار سرمایه و...) تصمیم گرفته با هدف گسترش فرهنگ سرمایه‌داری در دارایی‌های مالی اقدام به انتشار کتاب‌هایی مرتبط کند.

خواندن کتاب نامه مدیریت با رویکرد کنترل های داخلی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به دوستداران حرفهٔ حسابداری و حسابرسی به‌ویژه حسابرسان داخلی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱٫۶ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۱۶۷ صفحه

حجم

۱٫۶ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۱۶۷ صفحه

قیمت:
۳۸,۰۰۰
تومان