دانلود و خرید کتاب NoSQL, BigData؛ آموزش کاربردی و عملی پایگاه داده سیدحسین رجا
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب NoSQL, BigData؛ آموزش کاربردی و عملی پایگاه داده اثر سیدحسین رجا

کتاب NoSQL, BigData؛ آموزش کاربردی و عملی پایگاه داده

نویسنده:سیدحسین رجا
دسته‌بندی:
امتیاز:بدون نظر

معرفی کتاب NoSQL, BigData؛ آموزش کاربردی و عملی پایگاه داده

کتاب NoSQL, BigData؛ آموزش کاربردی و عملی پایگاه داده نوشتهٔ سیدحسین رجا است. موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران این کتاب را روانهٔ بازار کرده است.

درباره کتاب NoSQL, BigData؛ آموزش کاربردی و عملی پایگاه داده

کتاب NoSQL, BigData؛ آموزش کاربردی و عملی پایگاه داده به Apache Cassandra پرداخته است؛ به‌همراه مثال‌ها، سناریوهای متعدد و آموزش دستورات NoSQL با استفاده از CQLSH و Apiهای javas. این کتاب در ۲۴ فصل نوشته شده است. 

مؤسسهٔ فرهنگی هنری دیباگران تهران ناشر تخصصی مجتمع فنی تهران است. این انتشارات با شعارهای «یک کتاب می‌تواند زندگی ما را تغییر دهد.» و «هر کتاب دیباگران تهران، یک فرصت جدید شغلی و علمی» شروع به فعالیت کرده است. مؤسسهٔ فرهنگی هنری دیباگران تهران بیش از ۴۰ سال سابقهٔ فعالیت در نشر آثار علمی دارد و با همکاری اساتید و متخصصان و مؤلفان و مترجمان حرفه‌ای و مشهور بیش از ۱۰۰۰ کتاب در حوزه‌های کامپیوتر و انفورماتیک و داده‌پردازی، برق و الکترونیک و مخابرات، تجارت الکترونیک، فناوری‌های نوین، گرافیک، مالتی مدیا، مدل‌سازی و سه‌بعدی، فنی، مهندسی، عمران، مکانیک، نرم‌افزارهای کاربردی، آموزش انواع مهارت‌های شغلی بر اساس استانداردهای ملی و بین‌المللی، کاردانش و فنی و حرفه‌ای، حسابداری، مدیریت و منابع انسانی، بازاریابی، آموزش علوم جدید برای فناوران جوان و نوجوانان، مکانیک خودرو، کتاب‌های کنکوری مقاطع مختلف تحصیلی (پزشکی، فنی - مهندسی، کشاورزی و علوم دامی) و هنر ترجمه و تألیف کرده است.

خواندن کتاب NoSQL, BigData؛ آموزش کاربردی و عملی پایگاه داده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به متخصصین پایگاه داده، مدیران شبکه، متخصصین حوزهٔ نرم‌افزارهای متن باز، برنامه‌نویسان، دانشجویان رشتهٔ نرم‌افزار و فناوری اطلاعات و همهٔ افراد علاقه‌مند به حوزهٔ پایگاه دادهٔ Cassandra و مباحث پیرامونی آن پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۶٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۱۲۶ صفحه

حجم

۶٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۱۲۶ صفحه

قیمت:
۳۳,۰۰۰
تومان