با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تجارت در عصر جدید

دانلود و خرید کتاب تجارت در عصر جدید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تجارت در عصر جدید  نوشته  تینا پورشاهد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تجارت در عصر جدید

«تجارت در عصر جدید» نوشته رابرت کیوساکی( -۱۹۴۷)، سخنران انگیزشی و آموزگار مهارت‌های کسب و کار است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «پرسش‌های متداول این دانشجویان از من سئوالات تکراری است "چگونه می‌توانیم سرمایه‌گذاران را پیدا کنیم؟" و "چگونه می‌توانیم سرمایه‌مان را افزایش دهیم؟" من این سوالات را درک می‌کنم. من خودم حاشیه امن یک شغل سنتی را رها کردم و چالش‌های کارآفرینی را انتخاب کردم. من خودم هیچ سرمایه‌ای نداشتم و هیچ حامی و پشتیبانی برای کارم هم نداشتم. باور کنید هیچ شرکت بزرگی پشتیبان‌ام نبود و من تنها بودم. حالا می‌خواهید بدانید من به این دانشجویان چه می‌گویم؟ من به آنها می‌گویم: "شما فقط کار را شروع کنید. شما باید وارد کار شوید، مجبور هستید وارد کار شوید. اگر اینکار را نکنید، بیرون حوزه کسب و کار قرار دارید. " لازم نیست برای راه اندازی کسب و کارتان، سرمایه بالایی داشته باشید، شما باید وارد گود شوید و کسب و کار را خودتان بسازید و ایجاد کنید! "امروز، حتی اگر به اندازه کافی پول داشته باشم، باز هم به افزایش سرمایه‌هایم فکر می‌کنم. برای یک کارآفرین، اولین کاری که باید انجام دهد این است که از طریق سه گروه سرمایه‌های خود را افزایش بدهد: مشتریان، سرمایه گذاران و کارکنان. شغل شما به عنوان یک کارآفرین این است که محصولاتتان را به مشتریان خود بفروشید. اگر می‌توانید محصولی عرضه کنید که مشتریان به شما پول می‌دهند و آنرا خریداری می‌کنند، پس حتماً می‌توانید پول بیشتری از طریق سرمایه‌گذاران مختلف جذب کنید. اگر کارکنان شما برای به دست آوردن پول تلاش می‌کنند، می‌توانید کاری کنید که حداقل ده برابر بیشتر از آنچه به آنها پرداخت می‌کنید برای شما کار کنند."»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
N.hashemi
۱۳۹۵/۱۱/۲۸

عالی بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
پول تنها بخشی از ثروت ما است. ثروت واقعی ساختن زندگی‌مان است، سازنده بودن و سازنده عمل کردن است.
m.h
اشتغالی یا ربع S این گروه اصرار دارند آزادی عمل بیشتری داشته باشند و فرصتی را برای تغییر سرنوشت خود نسبت به ربع کارمندی در اختیار دارند. این گروه گاهی اعتصاب می‌کنند و به دنبال رویای خود می‌روند. ربع خود اشتغالی، شامل طیف گسترده‌ای از قدرت کسب درآمد برای مشاغل کوچک اعم از نگهداری کودک، نگهبانی تا طیفی از مشاغل همچون وکالت، مشاوره، سخنرانی و... می‌شود. فرقی نمی‌کند که شما ساعتی ۸ دلار درآمد داشته باشید یا سالی ۸۰.۰۰۰ دلار، شما در این ربع در نوعی تله گیر افتاده‌اید. شما یک مدیر ثابت ندارید و مدیران متعددی را تجربه می‌کنید. در اینجا هنوز هم کارمند هستید، تنها تفاوتش این است که وقتی می‌خواهید رئیس خودتان را سرزنش کنید باید خودتان را سرزنش کنید. ربع S زندگی سختی را در پیش دارد و شما باید به شدت در این ربع زحمت بکشید تا بتوانید مالیات را بدهید و مشتریان را راضی نگهدارید و تمام هفته را مشغول فعالیت خواهید بود.
کاربر ۱۱۲۹۸۶۰
حتی خانواده تان هم به دلیل پرمشغله بودنتان نمی‌توانند به راحتی شما را انتخاب کنند. اوضاع چطور است؟ نه می‌توانید میدان را خالی کنید و نه می‌توانید ادامه بدهید. زمان آزادی ندارید و همیشه برای پول درآوردن باید کار کنید. بهتر است بگوییم خوداشتغالی شبیه به نوعی برده‌داری است. شما بالواقع صاحب کسب و کار خودتان نیستید و این کار است که صاحب شما است. صاحبان مشاغل بزرگ یا ربع B ربع B مربوط به صاحبان مشاغل بزرگ است. در کسب و کار کوچک این شما هستید که برای کار خودتان کار می‌کنید ولی در کسب و کار بزرگ، این کسب و کار است که برای شما کار می‌کند. کسب و کارهای بزرگ از جمله تولید، املاک و مستغلات، شرکت‌های بزرگ، استخراج معدن و... است.
کاربر ۱۱۲۹۸۶۰
"با اینکه دوست دارم تسلیم شوم ولی امروز روز تسلیم نیست و آنرا به فردا واگذار می‌کنم. "
Javad
هر وقت بخواهم می‌توانم همه چیز را ترک کنم اما امروز این کار را نمی‌کنم. فردا هم می‌توانم چنین کاری را انجام بدهم. "
Javad

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۷۲-۱
تعداد صفحات۲۳۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۷۲-۱