با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اسرار موفقیت

دانلود و خرید کتاب اسرار موفقیت

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اسرار موفقیت  نوشته  احمد علامه فلسفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اسرار موفقیت

«اسرار موفقیت» نوشته احمد علامه فلسفی( -۱۳۳۰)، پژوهشگر و مدرس علوم روان‌شناسی است و در این کتاب درباره تاثیر نگرش و تفکر بر موفقیت فردی توضیح می‌دهد.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

«انسان به هر چه که تفکر، تعمق و تجسم کرده و ذهن خود را بدان تمرکز دهد، ناخودآگاه فکر غالب درباره همان موضوع به سوی او جذب می‌شود. برای مثال:

افرادی که به فراوانی نعمات و برکات، پیروزی و موفقیت، تفکر و تصویرسازی ذهنی می‌کنند و دائماً قدردانی و شکرگزاری بجا می‌آورند، قطعاً به استغنای مادی و معنوی و موفقیت نائل می‌شوند و برعکس؛ اگر به فقر و مسکنت و بدبختی بیندیشند و با تسلیم شدن، شکست خود را بپذیرند طبعاً به همان ناکامی دچار می‌گردند.

لذا فکر و ذهن خود را نباید به مسائل ناخوشایند و خاطرات ناگوار، شکست‌ها و تلخ‌کامی‌های گذشته معطوف و متمرکز نماییم زیرا آن‌ها روح و روان و جسم ما را آزرده، پژمرده و منفعل می‌سازد و از رموز موفقیت این است که همواره باید مسائل مثبت و سازنده را در ذهن خود تمرکز و تقویت دهیم تا در ضمیر ناخودآگاه ما نفوذ و غلبه کند و این امر سبب ارتقاء انگیزه در کسب موفقیت و تحقق خواسته‌های ما خواهد شد.

به عبارت دیگر ما نباید فکر و ذهن خود را به آنچه را که نمی‌خواهیم تمرکز دهیم بلکه باید فکر و ذهن خود را به آنچه که می‌خواهیم متمرکز سازیم.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
آریا
۱۳۹۵/۰۶/۲۴

نظر من اینکه اینهم ادم این نرم افزارهای کتاب رو دارن بعد میبینی که هیج کس این کتابها رو نگاه هم نکرده حتی کتابهای رایگان.خدای کجای.چی به سر ما ها اومده .کشور که سروتمنده. ولی مردوم!!!!!!!!!!!!!!!

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
۸- برای دست یافتن به هدف مشخص و
کاربر ۱۳۱۰۶۵۴

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۱۷۰-۱۰-۷
تعداد صفحات۷۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۱۷۰-۱۰-۷