اورژانس های روان پزشکی، اختلالات تجزیه ای و اختلال کنترل تکانه

دانلود و خرید کتاب اورژانس های روان پزشکی، اختلالات تجزیه ای و اختلال کنترل تکانه

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اورژانس های روان پزشکی، اختلالات تجزیه ای و اختلال کنترل تکانه  نوشته  سینا طاهرزاده بروجنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اورژانس های روان پزشکی، اختلالات تجزیه ای و اختلال کنترل تکانه

کتاب اورژانس های روان پزشکی، اختلالات تجزیه ای و اختلال کنترل تکانه نوشته سینا طاهرزاده بروجنی و مهسا معتمد، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته روان‌پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی است.

درباره کتاب اورژانس های روان پزشکی، اختلالات تجزیه ای و اختلال کنترل تکانه

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب اورژانس های روان پزشکی، اختلالات تجزیه ای و اختلال کنترل تکانه با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب اورژانس های روان پزشکی، اختلالات تجزیه ای و اختلال کنترل تکانه مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اورژانس های روان پزشکی، اختلالات تجزیه ای و اختلال کنترل تکانه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اورژانس های روان پزشکی، اختلالات تجزیه ای و اختلال کنترل تکانه برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۴۱-۲
تعداد صفحات۱۷۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۴۱-۲

تجربه بهتر در اپلیکیشن