دانلود و خرید کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی هنرهای تصویری و طراحی اثر گروه مولفان سنجش امیرکبیر | انتشارات سنجش امیرکبیر | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی هنرهای تصویری و طراحی اثر گروه مولفان سنجش امیرکبیر

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی هنرهای تصویری و طراحی


دسته‌بندی
کنکور ارشد۱ مورد دیگر

معرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی هنرهای تصویری و طراحی

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی هنرهای تصویری و طراحی اثری از گروه مولفان سنجش امیرکبیر است. این کتاب شامل تکنیک برنامه‌ریزی، خلاصه و چکیده، نکته‌ها و روش‌ها، تست‌های خودسنجی و تست‌های طبقه‌بندی شده است.

مجموعه سنجش امیرکبیر به عنوان مجری آماده‌سازی منابع آموزشی کارشناسی ارشد و دکتری منطبق بر سرفصل‌های شورای عالی برنامه‌ریزی در مقاطع عالی و تکمیلی، سعی در ایجاد عدالت آموزشی جهت راهیابی دواطلبان به دانشگاه‌ها دارد.

این مجموعه با ارائه طرح‌های فرهنگی و آموزشی تحت عنوان «دوره‌های مکاتبه‌ای» پاسخگوی نیاز دانش‌پژوهان و دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی است. سلسله کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی است و در ادامه این حرکت علمی، این موسسه ارائه کننده صحیح تدوین کتب مقاطع تکمیلی بر اساس سرفصل‌های شورای عالی برنامه‌ریزی است و این حرکت علمی را نیز با موفقیت آغاز کرده است.

بنابراین این مجموعه همواره به دو نکته اساسی توجه خاص داشته و دارد؛ اول آنکه، در نوشتن کتب علاوه بر منابع و مراجع اصلی، از جزوات درسی دانشگاه‌های معتبر کشور نیز استفاده شده است و دوم آنکه، کتب خود را با بر اساس طبقه‌بندی مطالب درسی منطبق بر آزمون‌های مرحله‌ای (مانع و جامع بودن مطالب) ویرایش و صفحه‌آرایی نموده است.

بنابراین داوطلب کافی است مطالب کتاب را به طور کامل مطالعه و مرور کند و لازم نیست خود را در بین کتاب و جزوات متفرقه سردرگم سازد.

تمامی کتاب‌ها شامل دو قسمت‌اند. قسمت اول خلاصه درس و نکات کلیدی و قسمت دوم تست‌های طبقه‌بندی شده، بنابراین کافی است داوطلبان موضوع درسی هر مرحله را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نمایند. کتاب‌ها در زمان‌های مشخص شده باید خوانده شوند و از برنامه تعیین شده نباید عدول کرد.

خواندن آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی هنرهای تصویری و طراحی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد هنرهای تصویری و طراحی

همهٔ کتاب‌های چاپی

مشاهده همه

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های گروه مولفان سنجش امیرکبیر

مشاهده همه

سایر کتاب‌های انتشارات سنجش امیرکبیر

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است