با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب یک مسیر ساده به آنالیز محدب و کاربردها اثر بوریس اس مردوخویچ

دانلود و خرید کتاب یک مسیر ساده به آنالیز محدب و کاربردها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یک مسیر ساده به آنالیز محدب و کاربردها  نوشته  بوریس اس مردوخویچ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب یک مسیر ساده به آنالیز محدب و کاربردها

کتاب یک مسیر ساده به آنالیز محدب و کاربردها نوشته بوریس اس مردوخویچ و نووین ماانام است که با ترجمه اکرم دهنو خلجی برای دانشجویان ریاضی منتشر شده است. 

درباره کتاب یک مسیر ساده به آنالیز محدب و کاربردها

بهینه سازی محدب یکی از حوزه‌های پرکاربرد در ریاضیات است و در حال حاضر در بسیاری از دانشگاه‌های دنیا تدریس می‌شود و مورد استفاده پژوهشگران رشته‌های مختلفی قرار می‌گیرد. اساس ریاضی بهینه سازی محدب، آنالیز محدب است که اخیرا مورد توجه دانشجویان ریاضیات در کشورما هم قرار گرفته است و کسب دانشی عمیق در زمینه آنالیز محدب، آنها را قادر می‌سازد تا ابزار کاراتری در مواجهه با مسایل بهینه سازی داشته باشند.

هدف اصلی کتاب حاضر گشایش راهی ساده به بنیادی‌ترین بخش‌های آنالیز محدب و کاربردهای آن در بهینه‌سازی است. نویسندگان تلاش کرده‌اند با بیان ساده و روان مفاهیم آنالیز محدب را بیان کنند و فهم مطالب را برای خوانندگانی که هیچ پیش زمینه ای ندارند، میسر سازند. کاربردهای آنالیز محدب در مسائل مکان‌یابی، مسائل جالب در هندسه مانند مساله فرما‌توریچلّی، مساله هرون، مساله سیلوستر و تعمیم‌های آنها نیز از ویژگی‌های منحصر به فرد اثر حاضر است.

این کتاب شامل مطالب کافی برای اولین درس در آنالیز محدب است و می‌تواند به عنوان منبعی تکمیلی برای درس برنامه‌ریزی غیرخطی نیز معرفی شود.

خواندن کتاب یک مسیر ساده به آنالیز محدب و کاربردها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به دانشجویان ریاضی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۸۷-۰۵-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۳۱۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۸۷-۰۵-۷