707 دقیقه تا بورد (CUMMINGS 2020)

دانلود و خرید کتاب 707 دقیقه تا بورد (CUMMINGS 2020)

مجموعه تست‌های کلیدی و پرتکرار جهت مرور نهایی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب 707 دقیقه تا بورد (CUMMINGS 2020)  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 707 دقیقه تا بورد (CUMMINGS 2020)

کتاب 707 دقیقه تا بورد (CUMMINGS 2020) نوشته فاطمه شجاع‌صفت، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته روان‌پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل مجموعه تست‌های کلیدی و پرتکرار جهت مرور نهایی است.

درباره کتاب707 دقیقه تا بورد (CUMMINGS 2020)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب 707 دقیقه تا بورد (CUMMINGS 2020) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب روان درمانی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب 707 دقیقه تا بورد (CUMMINGS 2020) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب 707 دقیقه تا بورد (CUMMINGS 2020) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۱۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۰۲-۱
تعداد صفحات۴۸۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۱۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۰۲-۱

تجربه بهتر در اپلیکیشن