با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۷ تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم

دانلود و خرید کتاب ۷ تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم

تکنیک‌های سریع و ساده برای افزایش آگاهی و بصیرت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۷ تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم  نوشته  اندرو بلک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ۷ تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم

کتاب ۷ تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم نوشته اندرو بلک است. کتاب ۷ تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم با نویسنده  همراه می‌شوید و روش‌های باز کردن چاکرای پیشانی را می‌آموزید. با مطالعه‌ی این کتاب به اهمیت چاکرای چشم سوم آگاه خواهید شد و می‌توانید از فواید بی‌شمار آن در زندگی بهره ببرید.

درباره کتاب ۷ تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم

اغلب نام چاکرا را به ویژه در کلاس‌های یوگا و مدیتیشن شنیده‌اید؛ یا ممکن است کسی به شما توصیه‌ کرده باشد بر روی یک چاکرای خاص در بدنتان کار کنید. چاکراها یک سیستم پیچیده‌ انرژی هستند که از آیین هندو سرچشمه گرفته‌اند. اولین بار در کتاب وداها (کتابی کهن مربوط به دانش معنوی) به این مراکز انرژی اشاره شده است. هفت چاکرای اصلی عبارتند از: چاکرای تاج، چشم سوم، گلو، قلب، خورشیدی، خاجی و چاکرای ریشه. از آنجایی که آن‌ها بر سلامت جسمانی و روانی ما تاثیر زیادی دارند، مسدود شدنشان در سیستم بدن اختلال ایجاد خواهد کرد و آسیب‌های فراوانی به ما وارد می‌کند. به همین دلیل است که آن‌ها همیشه باید باز بمانند.

چاکرای چشم سوم یا چاکرای پیشانی که به نام آجنا نیز شناخته می‌شود، ششمین چاکرای اصلی در بدن است. این چاکرا در مرکز پیشانی، موازی با میان ابروها قرار دارد. بسیاری بر این باورند که آجنا با آگاهی، پیش‌بینی، شهود، بینش‌های عرفانی و ارتباطات معنوی مرتبط است. با باز شدن این چاکرا به بینشی دست پیدا خواهیم کرد که هرگز با چشم سر قابل مشاهده نیست.

از آن‌جایی که مبحث انرژی درمانی و چاکراها قابلیت این را دارند که به محلی برای سوء استفاده‌ از افراد تبدیل شوند، به طور کلی پرداختن به آن‌ها می‌تواند کمی گیج‌کننده باشد. اینجاست که نیاز به یک راهنمای خوب و کاربلد بیش از پیش احساس می‌شود. کتاب ۷ تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم همان راهنمایی است که به آن نیاز دارید.

اندرو بلک در خلال این اثر تمریناتی به شما ارائه می‌دهد که در طول سالیان برای انسان‌های بسیاری کارآمد بوده‌اند و به کمک آن‌ها می‌توانید چاکرای پیشانی را باز کرده و به درک عمیق‌تری از آنچه درون خود و بیرون می‌بینید برسید. با این کتاب خواهید آموخت چشم سوم چیست و چگونه کار می‌کند، چه فوایدی دارد و با باز شدن این چاکرا چه اتفاقی رخ می‌دهد. همچنین به مباحثی از قبیل اهمیت ذهن‌آگاهی بر چاکرای پیشانی، چگونگی مراقبت از آن و بسیاری مباحث دیگر پرداخته می‌شود.

کتاب ۷ تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم مناسب چه کسانی است

این کتاب برای کسانی که می‌خواهند با شیوه‌ باز کردن چاکرای چشم سوم آشنا شوند، بسیار مفید خواهد بود. همچنین یوگی‌ها و افرادی که به مدیتیشن علاقه دارند می‌توانند از این کتاب استفاده کنند.

در بخشی از کتاب ۷ تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم

شما به اندازه‌ی یک دانه‌ی شن و ماسه‌ی کوچک هستید و وقتی به اطراف نگاه می‌کنید، می‌توانید تپه‌ها و دره‌ها، درختان و آسمان را ببینید و می‌دانید که جهان مکان شگفت‌انگیزی است که شما افتخار می‌کنید بتوانید بخشی از آن باشید. همان‌طور که در آن جا نشسته‌اید، از طریق بینی نفس بکشید و لحظه‌ای نفستان را نگه دارید. مهم است که بدن شما صاف و ستون فقرات در حالت بدون انحراف قرار داشته باشد، به طوری که تنفس شما قسمت بالایی شکم را حرکت می‌دهد و احساس می‌کنید هوا به بدنتان هجوم آورده است. لحظه‌ای درنگ کرده و سپس نفس بکشید. همچنان که دنیای اطراف خود را مشاهده می‌کنید و در زیبایی آن غوطه‌ور می‌شوید، به همین روش نفس بکشید. لازم است جنبه‌ی معنوی خود را بشناسید و این روش به شما امکان می‌دهد از نزدیک با معنویت خود ارتباط برقرار کنید. به چیزهای دنیوی فکر نکنید. دنیا را همان‌طور که خودش را نشان می‌دهد مشاهده کنید و خود را به ‌عنوان یک سنگ‌ریزه‌ی کوچک یا یک دانه شن تجسم نمایید، اما بیش از هر چیز دیگری بدانید که شما بخشی از این صحنه‌ی شگفت‌انگیز هستید و بخشی که در آن بازی می‌کنید با همه‌ی آنچه مشاهده می‌کنید مطابقت دارد. اگر به همین روش نفس بکشید و بتوانید تمام فکرها را از ذهن خود بیرون کنید، شروع به احساس باز شدن چشم سوم به معنویت، درک درونی و قدردانی از زندگی خود کرده‌اید. انتظار چیزی نداشته باشید. به سادگی راضی باشید که فروتنی خود را درک کرده‌اید زیرا بقیه موارد ناشی از نظم و انضباط و تمرین مداوم است. قرار دادن خود در یک محیط شگفت‌انگیز بدین شکل و اعتماد به ذهن برای اینکه بتوانید فراتر از واقعیت آنچه در پیش رو دارید را ببینید، اولین قدم شما برای شروع باز شدن چشم سوم است. وقتی از صحنه لذت می‌برید به شهود خود اعتماد کنید. به ایمان درونی خود اعتماد داشته باشید و بدانید که آنچه هستید را می‌پذیرید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۵۵-۴
تعداد صفحات۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۵۵-۴